تایپوگرافی هنر چیدن حروف و متن در کنار یکدیگر است، به‌گونه‌ای که متن را خوانا، واضح و از نظر ظاهری برای بیننده جذاب می‌کند. شما می‌توانید حروفی بدون تصویر داشته باشید، یا یک عکس بدون حروف و کلمات داشته باشید، اما وقتی آن‌ها را کنار هم مانند یک پازل قرار می‌دهید طرح خاصی به دست می‌آورید. یک قطعه هنری که یک پیام دارد و آن را به اسم تایپوگرافی می‌شناسند. در دنیای فعلی به هر سمت نگاه کنیم، هنر تایپوگرافی را می‌بینیم. تایپوگرافی اعیاد شعبانیه و تایپوگرافی نیمه شعبان در طرح های گرافیکی متفاوتی کاربرد دارد. به تایپوگرافی اعیاد شعبانیه در بین عموم مردم خوشنویسی اعیاد شعبانیه و خوشنویسی شعبان نیز گفته می‌شود و از جمله مواردی است که می‌تواند در طرح لایه باز، طرح  طرح پست و استوری اینستاگرام، و حتی در ساخت کلیپ و ویدیو و... استفاده شود.

طرح تایپوگرافی نیمه شعبان

تایپوگرافی نیمه شعبان، هنری است که در آن طراح می‌کوشد با تغییر عناصر متن، مثل اندازه، فاصله حروف، شکل حروف، فاصله خطوط، پاراگراف بندی و مواردی از این دست زبان بصری برای تایپ به وجود آورد. تایپوگرافی نیمه شعبان در طیف گسترده‌ای از امور هنری، مثل ساخت تیتراژ فیلم، طراحی گرافیک، طراحی کتاب‌، طراحی مالتی مدیا و… کاربرد دارد.

کالیگرافی اعیاد شعبانیه و ماه شعبان

کالیگرافی اعیاد شعبانیه و ماه شعبان، یک نمونه از طراحی به این سبک می‌باشد. ما در طرح دات آی آر، نمونه‌هایی از طرح تایپوگرافی شعبان مانند خوشنویسی نیمه شعبان، تایپوگرافی مناجات شعبانیه، خوشنویسی اعیاد شعبانیه، تایپپوگرافی ترکیبی امام سجاد، حضرت عباس و امام حسین را جهت استفاده شما کاربران عزیر طراحی و بر روی سایت قرار داده‌ایم.

ویژگی‌ های طرح خوشنویسی اعیاد شعبانیه و تایپوگرافی ماه شعبان

برای طرح خوشنویسی اعیاد شعبانیه، ابتدا اتود آن به شکل دستی طراحی شده، سپس در فتوشاپ با استفاده از ابزار پینت به صورت برداری تکمیل شده است. طرح تایپوگرافی اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان به صورت لایه باز و قابل ویرایش می‌باشد که شما بر اساس سلیقه خود می‌توانید تایپوگرافی ماه شعبان مورد نظر خود را دانلود و برای طراحی بنر، پوستر، پست اینستاگرام و سایر طرح‌های مرتبط با این مناسبت استفاده نمایید.

طرح لایه باز تایپوگرافی شعبان

به کلیه فایل‌ها و طرح‌هایی که به شکلی ذخیره شوند تا ما یا هر شخص دیگری بتوانیم آن طرح‌ها را با سلیقه خود در آینده تغییر داده و یا در آن‌ها دخل و تصرف داشته باشیم فایل یا طرح لایه باز می‌گویند. طرح لایه باز تایپوگرافی شعبان با استفاده از فوتشاپ CS5 و با کیفیت بالا طراحی شده است. ما در طرح دات آی آر بهترین طرح‌های تایپوگرافی مذهبی مانند تایپوگرافی نیمه شعبان و تایپوگرافی اسم ائمه و اعیاد مذهبی را برای شما آماده نموده‌ایم شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود آن‌ها را دانلود کرده و از کارهای با کیفیت ما استفاده نمایید.

طرح خوشنویسی اعیاد شعبانیه، تایپوگرافی اعیاد شعبانیه، تایپوگرافی نیمه شعبان، تایپوگرافی شعبان، خوشنویسی شعبان، طرح کالیگرافی شعبانیه، کالیگرافی لایه باز شعبانیه، نقاشی خط شعبان، نقاشی خط لایه باز اعیاد شعبانیه، خوش نویسی اعیاد شعبانیه، خوشنویسی لایه باز شعبان