- ضربدر طرح دات آی آر

سوم شعبان، روز ولادت امام سوم شیعیان امام حسین علیه السلام و طلیعه پاسدار و پاسداری از مکتب مترقی اسلام است. همزمان با نزدیک شدن به ماه شعبان و اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین، کلیپ و تیزرهای ولادت امام حسین از رسانه‌هایی مانند تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی پخش می‌شود. با توجه به اهمیت ولادت امام حسین و روز پاسدار ما در طرح دات آی آر نگاه ویژه ای به این مناسبت داشته و سعی کرده ایم هر ساله جدیدترین و با کیفیت ترین پروژه آماده افترافکت ولادت امام حسین و روز پاسدار را جهت ساخت کلیپ ولادت امام حسین و روز پاسدار طراحی و در اختیار کاربران قرار دهیم. پروژه آماده افتر افکت میلاد امام حسین فایل های آماده ای هستند که توسط یک تیم حرفه‌ای ساخته شده است. در این دست فایل‌ها می‌توانید براحتی عکس و فیلم خود را جایگزین کنید و بدون داشتن تخصص حرفه‌ای، تیزرهای حرفه‌ای موشن گرافیک ولادت امام حسین و روز پاسدار را بسازید.

پروژه افترافکت میلاد امام حسین، پروژه آماده افترافکت ولادت امام حسین، پروژه اینستاگرام ولادت امام حسین، افترافکت اینستاگرام ولادت امام حسین

پروژه افترافکت روز پاسدار

روز ولادت با سعادت بزرگ پاسدار قرآن کریم و اسلام عزیز است. پاسداری که هر چه داشت در راه هدف اهدا کرد و اسلام عزیز را از پرتگاه انحراف رژیم طاغوتی بنی امیه نجات داد. امام خمینی (س) در تیرماه ۱۳۵۸ به مناسبت میلاد فرخنده سومین پیشوای شیعیان جهان، امام حسین (ع) پیامی خطاب به پاسداران انقلاب صادر کردند و وظایف پاسداران در برابر اسلام و انقلاب را تشریح نمودند. در این روز کلیپ روز پاسدار از رسانه‌های مختلف پخش می‌شود. به منظور ساخت سریع و حرفه‌ای کلیپ و تیزر روز پاسدار می‌توان از پروژه آماده افترافکت روز پاسدار که توسط اشخاص حرفه‌ای ساخته شده استفاده کرد. طرح دات آی آر نیز انواع پروژه افتر افکت روز پاسدار را توسط تیم متخصص طراحی و جهت استفاده شما کاربران عزیر بر روی سایت بارگذاری نموده است.

پروژه اینستاگرام روز پاسدار، افترافکت اینستاگرام روز  پاسدار، پروژه افترافکت اسلایدشو روز پاسدار،

تیزر ولادت امام حسین و تیزر روز پاسدار

تیزر ولادت امام حسین و تیزر رو پاسدار خروجی پروژه افترافکت ولادت امام حسین و روز پاسدار است. پروژه آماده تیزر میلاد امام حسین معمولاً برای جشن و اطلاع رسانی این روز استفاده می‌شود. اما پروژه تیزر روز پاسدار برای گرامیداشت پاسداران و اطلاعیه مراسم روز پاسدار کاربرد دارد که معمولا به‌صورت اسلایدشو طراحی می‌شود. این نکته قابل توجه است که امکان ویرایش لایه‌ها در پروژه تیزر ولادت امام حسین و روز پاسدار وجود دارد و شما می‌توانید تصاویر خود را بارگذاری و متن‌ها را به سادگی ویرایش کنید و از ویدیویی که طبق نیاز خودتان آن را سفارشی‌سازی کرده‌اید، لذت ببرید.

تیزر آماده روز پاسدار, تیزر خام روز پاسدار، پروژه آمده تیزر روز پاسدار، تیزر استوری روز پاسدار، تیزر استوری ولادت امام حسین

کلیپ ولادت امام حسین و کلیپ روز پاسدار

کلیپ ولادت امام حسین و کلیپ روز پاسدار، خروجی پروژه افترافکت میلاد امام حسین و روز پاسدار می‌باشد شما می‌توانید پس از دانلود پروژه افترافکت ولادت حضرت امام حسین و روز پاسدار و اعمال تغییرات لازم، آن را به صورت کلیپ ذخیره نمایید و از کلیپ ولادت امام حسین و کلیپ روز پاسدار برای آپارات، اینستاگرام، شبکه‌های اجتماعی و میان برنامه‌های تلویزیونی استفاده کنید. ما همچنین در tarh.ir برای راحتی کاربران کلیپ های آماده روز پاسدار را با قیمتی مناسب در دسترس کاربران سایت قرار داده‌ایم.

کلیپ استوری روز پاسدار، کلیپ خام روز پاسدار، کلیپ استوری ولادت امام حسین، کلیپ آماده ولادت امام حسین،