طرح بنر شهادت حضرت رقیه

- 81 فایل

طرح بنر شهادت حضرت رقیه

طرح بنر شهادت حضرت رقیه

رقیه دختر حسین بن علی که برخی منابع با نام فاطمه صغری بنت الحسین از وی یاد کرده‌اند، دختر کوچک حسین بن علی است. زاده ۱۷ یا ۲۳ شعبان ۵۷ قمری، پدر او امام سوم شیعیان دوازده‌امامی و مادرش به گزارش برخی منابع ام اسحاق و برخی دیگر شهربانو است. منابع تاریخی از مرگ وی در اثر اسارت و رنج‌های سفر از کربلا تا شام یاد کرده‌اند. حضرت رقیه در شام پس از مشاهده سر بریده پدرش، از دنیا رفت تاریخ مرگ وی، ۵ صفر سال ۶۱ قمری در دمشق است. مقبره‌ای در محله عماره دمشق وجود دارد که به حرم حضرت رقیه مشهور است.

سالروز شهادت حضرت رقیه اهمیت زیادی برای شیعیان داشته و مراسم عزاداری و روضه خوانی زیادی در کشور برگزار می‌گردد. از این رو ما در طرح دات آی آر نگاه ویژه‌ای به این مناسبت داشته‌ایم و سعی کرده‌ایم هر ساله جدیدترین و با کیفیت ترین بنرهای شهادت حضرت رقیه را طراحی و در اختیار کاربران قرار دهیم.

طرح بنر شهادت حضرت رقیه، بنر خام شهادت حضرت رقیه، طرح استند شهادت حضرت رقیه، بنر لایه باز شهادت حضرت رقیه

ویژگی های بنر شهادت حضرت رقیه

طرح‌ لایه باز شهادت حضرت رقیه شامل موارد مختلف از جمله طرح بنر اطلاع رسانی مراسم روضه خوانی و عزاداری شهادت حضرت رقیه، طرح بنر پشت منبری و جایگاه شهادت حضرت رقیه و طرح بنر تسلیت شهادت حضرت رقیه است که در ابعاد مختلف مانند طرح بنر، طرح پوستر، طرح بیلبورد ، طرح پلاکارد، طرح استند و طرح لمپوست و ... طراحی میشود . بنر سالروز شهادت حضرت رقیه در سطح شهر جهت تسلیت شهادت حضرت رقیه به صورت پوستر، پلاکارد، بیلبورد، لمپوست، استند و بنر ایستاده استفاده میشود. همچنین اداره ها و ارگان‌ها جهت عرض تسلیت از پوستر و پلاکارد شهادت حضرت رقیه جهت ورودی سازمان استفاده میکنند، بنر پشت منبری شهادت حضرت رقیه در مساجد و مراسم عزاداری شهادت حضرت رقیه نصب می‌‍‌‌‌شود و تاثیر به سزایی در گرامیداشت این مناسبت مهم دارد. انواع طرح های شهادت حضرت رقیه توسط طراحان طرح دات آی آر به صورت کاملا لایه باز طراحی و در دسترس کاربران سایت قرار گرفته است. طرح لایه باز شهادت حضرت رقیه با کیفیت بالا طراحی شده و شامل تایپوگرافی، عکس، اشعار و المان‌های مربوط به شهادت رقیه می‌باشد. به دلیل ترویج شبکه اجتماعی اینستاگرام، علاوه‌بر طرح بنر شهادت حضرت رقیه، طرح اینستاگرام شهادت حضرت رقیه نیز روی سایت طرح دات آی آر قرار داده شده است. افراد زیادی از طرح اینستا شهادت حضرت رقیه به‌صورت پست و استوری برای اطلاع‌رسانی و تسلیت این روز استفاده می‌کنند.

پوستر خام شهادت حضرت رقیه، طرح پوستر شهادت حضرت رقیه، بنر اطلاع رسانی شهادت حضرت رقیه، طرح پلاکارد شهادت حضرت رقیه

طرح لایه باز شهادت حضرت رقیه

به تمام طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. در یک طرح لایه باز شهادت حضرت رقیه طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می‌تواند تصاویر، متن‌ها، افکت‌ها و هر المانی که در طرح لایه باز بنر شهادت حضرت رقیه استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و با توجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی‌سازی کند و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف کرده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح اضافه کند.

طرح شهادت حضرت رقیه، طرح بنر پشت منبر شهادت حضرت رقیه، طرح بیلبورد شهادت حضرت رقیه، طرح اطلاعیه شهادت حضرت رقیه