تقویم مهرسازی، یک هدیه تبلیغاتی است که با نزدیک شدن به مناسبت مهمی مانند نوروز و به درخواست مدیر مجموعه مهرسازی، چاپ و به مشتریان ارائه می‌شود. طرح تقویم مهرسازی، باید دارای یک طرح اختصاصی برای معرفی و برندسازی شرکت مهرسازی باشد. طراحی صفر تا صد تقویم مهر سازی کمی زمان‌بر و هزینه‌بر است بنابراین پیشنهاد می‌کنیم از طرح‌های آماده تقویم لایه باز مهرسازی استفاده کنید. طرح دات آی آر انواع طرح تقویم مهرسازی 1402 را طراحی و برای راحتی شما کاربران عزیز بر روی سایت قرار داده است. طرح تقویم مهر سازی در ابعاد عمودی و به صورت کاملا لایه باز طراحی شده و تمامی معیارهای چاپ اعم از تصاویر باکیفیت، رنگ مناسب، حاشیه و فضای کافی برای درج متن در آن‌ها رعایت شده است.

ویژگی‌های طرح لایه باز تقویم دیواری مهرسازی 1402

طرح تقویم دیواری 1402 مهرسازی با طرح تبلیغات برای مهرسازی بصورت عمودی با زمینه‌های متنوع و مناسب برای تقویم دیواری مهرسازی طراحی شده است. در طرح تقویم دیواری مهرسازی از تصویر با کیفیت و دوربری شده مهر و استمپ استفاده شده است. طرح لایه باز طرح تقویم مهرسازی به صورتی است که به راحتی می‌توان در چیدمان، رنگبندی پس زمینه و قالب، تصاویر طرح، المان‌ها و متن و نوشته‌ها تغییرات دلخواه را اعمال کرد. باتوجه به اینکه طرح لایه باز است شما می‌توانید با اضافه کردن تصاویر مشاغل دیگر، برای سایر کسب و کارها نیز شخصی‌سازی و استفاده کنید.

دانلود و استفاده از فایل لایه باز تقویم مهرسازی

جداول تقویم دیواری مهر سازی مصرف مطابق با فایل موجود در سایت شورای فرهنگ عمومی تنظیم شده است. با وجود اینکه کلیه طرح‌ها چندین بار توسط طراحان این مجموعه بررسی شده توصیه می‌کنیم بعد از دانلود فایل لایه باز تقویم مهرسازی مورد نظر خود، اطلاعات موجود در تقویم را حتما مورد بررسی قرار دهید سپس اقدام به چاپ آن نمایید.