طرح بنر شعار سال

طرح بنر شعار سال

رهبر جمهوری اسلامی ایران از سال 1387، هر ساله، سال جدید را به اقتضای فضای سیاسی، فرهنگی و اقتصادی با نامی جدید نام‌گذاری می‌کند. شعار سال با دو هدف مطرح می‌شود هدف اول جهت دادن به سیاست‌های اجرائی و عملکرد مسئولین دولتی و مسئولین حکومتی است، و هدف دوم، توجه افکار عمومی است. مسائل مربوط به امور اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و عدالت اجتماعی، مباحثی هستند که بیشترین فراوانی را در میان نامگذاری‌های سالیانه از سوی مقام معظم رهبری دارند. با توجه به اهمیت فرهنگی و اجتماعی شعار سال در بین مسئولین و عموم مردم، ما در طرح دات آی آر، به ارائه طرح بنر شعار سال با ابعاد مختلف به صورت طرح بیلبورد شعار سال، استند شعار سال، پلاکارد شعار سال، پوستر شعار سال و لمپوست پرداخته‌ایم. جدیدترین طرح‌ لایه باز شعار سال در سایت طرح دات آی آر برای شما کاربران عزیز در دسترس قرار دارد.

پوستر شعار سال

پوستر را معمولا برای دادن اطلاعات در مورد موضوعات مختلفی استفاده می‌کنند که این اطلاعات باید جامع و محدود باشد. به طوری که در یک صفحه با ابعادی که از پیش مشخص شده است بتوانند این اطلاعات را به خوبی جمع آوری و به مخاطب منتقل کنند رنگ ها و فونت کلمات تاثیری ویژه و به سزا در طراحی پوستر و در نهایت جذب مخاطبان آن را دارند. پس انتخاب و سلیقه طراح عاملی مهم در جذابیت پوستر هاست در سایت طرح دات آی آر، طرح پوستر شعار سال نیز توسط طراحان متخصص ارائه شده است. پوستر لایه باز شعار سال، با فرمت است که در نرم افزار فتوشاپ، قابل ویرایش و تغییر سایز است. در طرح پوستر شعار سال لایه باز از رنگ و فونت خاص، تصاویر دوربری شده و با کیفیت استفاده شده است.

 

ویژگی طرح بنر نام گذاری سال

طرح شعار سال شامل تایپوگرافی‌ها و خوشنویسی، اشعار، المان‌های مربوط به تبریک سال نو، تصاویر رهبر و شهدای شاخص می‌باشد. به دلیل اهمیت شعار سال، طرح اینستاگرام شعار سال به صورت تصویر پست و استوری نیز از طرح‌های پرکاربرد در آغاز سال نو می‌باشد. علاوه بر طرح ‌های بنر نام سال نو، سایر طرح‌های بنر بهار مانند طرح بنر عید نوروز جهت دانلود و استفاده بر روی سایت طرح دات آی آر قرار گرفته است.

طرح لایه باز شعار سال

طرح لایه باز به زبان ساده فایل‌ گرافیکی است که شما را قادر به ویرایش و تغییر تمامی المان‌های موجود در آن می‌سازد. یعنی اگر یک دانلود طرح لایه باز طرح لایه باز  داشته باشید، می‌توانید متن، تصاویر، افکت‌ها و هر چیز دیگری که در فایل وجود دارد را به راحتی تغییر داده و سفارشی سازی کنید. در طرح لایه باز شعار سال، شما به همه‌ی قسمت‌های طرح لایه باز مانند تایپوگرافی، افکت‌ها و المان‌ها دسترسی داشته و می‌توانید تغییرات مورد نظر خود را اعمال و ذخیره نمایید.

طرح شعار سال، طرح شعار سال 1401، طرح بنر شعار سال 1401، پوستر شعار سال، طرح لایه باز شعار سال 1401، طرح شعار سال 1401 رهبری، بنر شعار سال