طرح بنر پشت منبر مجالس محرم

- 465 فایل

طرح بنر پشت منبر مجالس محرم

طرح لایه باز بنر پشت منبر محرم

سوگواری محرم، عزاداری‌ها و یادبودهایی است که به مناسبت کشته‌شدن حسین بن علی و جمعی از یارانش انجام می‌شود. سوگواری برای حسین بن علی و دیگر یارانش از روز نخست محرم آغاز می‌شود و در ظهر عاشورا به اوج می‌رسد. سوگواری محرم در جاهای مختلف به صورت‌های گوناگون انجام می‌شود. در روزهای عزاداری محرم چهره شهرهای بزرگ و کوچک ایران به صورت چشمگیری تغییر می‌کند و سیاهپوش می‌شود. بیرق‌ها و علم‌های سیاه و گاه سبز رنگ بر در و بام تکایا، مساجد، خانه‌ها، مؤسسات، ادارات و معابر افراشته می‌شود. بنر دکور محرم که به بنر پشت منبری محرم یا بنر جایگاه محرم نیز معروف است در محل و جایگاه مداحی و سخنرانی مراسم عزاداری محرم نصب می‌شود و طرح دکور محرم در مساجد، حسینیه و تکایا تاثیر زیادی دارد. طرح پشت منبری محرم از پرکاربردترین طرح‌ها در ماه محرم می‌باشد. به دلیل اهمیت بنر پشت منبری محرم، ما در طرح دات آی آر هر ساله جدیدترین طرح های بنر پشت منبر محرم را طراحی و بر روی سایت بارگذاری می‌کنیم. کلیه طرح بنر جایگاه محرم توسط طراحان متخصص، باکیفیت عالی و مطابق با استانداردهای چاپ طراحی شده‌اند.

ویژگی های طرح بنر پشت منبری محرم

بنر پشت منبری مجالس محرم در مراسم عزاداری و سوگواری شهادت امام حسین نصب می‌شود و تاثیر به سزایی در گرامیداشت این مناسبت مهم و برپایی مراسم عزاداری ابا عبدالله دارد. طرح بنر پشت منبر محرم یا طرح بنر جایگاه محرم شامل خوشنویسی و تایپوگرافی نام امام حسین، حضرت ابوالفضل العباس، اشعار حسینی، شعار حماسی و همچنین شامل المان‌هایی مانند رد خون، بیرق، پرچم، گنبد و ضریح حرم امام حسین و حضرت عباس و ... می‌باشد. طرح بنر پشت منبری محرم و رهبری و طرح بنر محرم و سردار سلیمانی نیز به عنوان بنر جایگاه محرم استفاده می‌شود که در سایت موجود می‌باشد. بنر پشت سن محرم براساس نیاز و نوع مراسم شامل انواع مختلفی است مانند: بنر خیر مقدم و خوش آمد گویی مراسم عزاداری محرم، بنر پشت جایگاه با طرح عاشورا، بنر پشت منبر همایش شیرخوارگان محرم، بنر روز شمار وقایع محرم، بنر زیارت عاشورا، بنر پشت منبر همایش تجلیل از پیر غلامان، کتیبه پشت منبری محرم و... می‌باشد.

طرح بنر پشت جایگاه محرم، بنر جایگاه محرم، طرح دکور محرم، طرح کتیبه جایگاه محرم، دکور طرح پشت مداح محرم، طرح بنر دکور محرم

طرح لایه باز بنر پشت مداح محرم

به تمام طرح ها و فایل های گرافیکی که می‌توان هر نوع ویرایش و تغییری را روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. بنرهای پشت منبر یا سن مربوط به مراسمات ماه محرم می‌باشد که بصورت کاملا لایه باز با پسوند PSD و قابل ویرایش و نمایش با نرم افزار فتوشاپ می‌باشد. طرح لایه باز بنر پشت مداح محرم قابلیت ویرایش را برای طراحان و کاربران فراهم می‌کند. کلیه المان‌ها، تصاویر، متن‌ها در طرح بنر جایگاه لایه باز محرم به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می‌تواند با توجه به سلیقه خود یا مشتری، طرح مورد نظر را سفارشی سازی کرده و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف نموده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح لایه باز اضافه نماید.

طرح جایگاه محرم مانند بنر پشت مداح محرم و پشت سن محرم

طراحی بنرهایی که برای بنر پشت جایگاه انجام می‌شود باید به گونه‌ای باشد که واضح موضوع بنر را بیان کند و تصاویر آن در پشت سخنران و مداح حذف نشود. سایزی که برای طراحی این بنرها مورد استفاده قرار می‌گیرد بزرگ‌تر از نمونه‌های معمولی می‌باشد. طراحی بنر پشت مداح مانند دیگر طراحی بنرها از اصول استاندارد طراحی و گرافیک پیروی می‌کند. معمولاً رنگی که برای طرح بنر پشت منبر و یا طرح بنر پشت سن محرم در نظر گرفته می‌شود ترکیبی از رنگ‌های مشکی، سبز، سفید و زرد که از سه رنگ آخر بیشتر برای متن بنر استفاده می‌شود.