طرح بنر چهارشنبه سوری

چهارشنبه سوری یکی از جشن‌های باستانی ایران است که در آخرین چهارشنبه‌ی اسفند ماه برگزار می‌شود. جشن چهارشنبه سوری، از دیرباز محبوبیت بسیاری در میان مردم داشته به صورتی که هرساله عده‌ی زیادی را به خیابان‌ها می‌کشاند. مراسم چهار شنبه سوری، با برپا کردن آتش و پریدن از روی آن شکل می‌گیرد. از دیگر رسوماتی که در جشن چهارشنبه سوری، می‌توان به آن اشاره کرد، مراسم قاشق زنی، آجیل مشکل گشا، فال گوشی و گره گشایی می‌باشد.در حال حاضر، چهارشنبه سوری دستخوش تغییرات زیادی شده و بسیاری از آیین و رسومات اصیل، از بین رفته است. به طوری که مراسم اصیل چهارشنبه سوری، جای خود را به آتش بازی های خطرناک و استفاده از ترقه و مواد منفجره داده است. مردم ایران، چهار شنبه سوری را بسیار ارزشمند دانسته و هر ساله با اجرای جشن و نورافشانی، روشن کردن آتش و پریدن از آتش، آن را گرامی می‌دارند. با توجه به اهمیت چهارشنبه سوری و ایجاد فرهنگسازی جهت پیشگیری از حوادث و آتش سوزی، سایت طرح دات آی آر تلاش نموده هر ساله جدید ترین و با کیفیت ترین طرح بنر چهارشنبه سوری را طراحی و در اختیار کاربران عزیز قرار دهد. 

طرح بنر چهار شنبه سوری، بنر لایه باز چهارشنبه سوری، دانلود بنر چهارشنبه سوری، بنر خام چهارشنبه سوری

طرح پوستر چهارشنبه سوری

طرح لایه باز چهارشنبه سوری شامل موارد مختلف از جمله طرح بنر تبریک چهارشنبه سوری و طرح بنر پیشگیری از آتش سوزی در چهارشنبه سوری می باشد که در ابعاد مختلف مانند : طرح پوستر چهارشنبه سوری، طرح بیلبورد چهارشنبه سوری، طرح پلاکارد چهارشنبه سوری، طرح لمپوست چهارشنبه سوری، طرح استند و بنر ایستاده چهارشنبه سوری طراحی میشود. پوسترهای چهارشنبه سوری در سطوح شهری، فضای عمومی و مراکز درمانی و بیمارستان‌ها نصب شده و در این مناسبت نقش بسیاری دارد. انواع طرح پوستر در مورد چهارشنبه سوری مانند پوستر خطرات چهارشنبه سوری، پوستر نه به چهارشنبه سوری و پوستر چهارشنبه سوری مبارک می باشد که با کیفیت بالا طراحی شده و المان های مختلف از جمله وکتور چهارشنبه سوری، وکتور آتش و عکس آتش، تصویر سازی چهارشنبه سوری، عکس حادثه آتش سوزی، وکتور هشدار ایمنی آتشسوزی، نقاشی چهارشنبه سوری ایمن و رعایت نکات ایمنی چهارشنبه سوری در طرح ها استفاده شده که توسط طراحان مجرب طرح دات آی آر، به صورت کاملا لایه باز طراحی و برای دانلود در سایت طرح دات آی آر قرار گرفته است.

پوستر جشن چهارشنبه سوری، طرح بنر 4شنبه سوری، پوستر لایه باز چهارشنبه سوری، پوستر خام چهارشنبه سوری

طرح لایه باز چهارشنبه سوری

به همه‌ی طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که می توان هر نوع ویرایش و تغییراتی را روی آن اعمال کرد، طرح لایه باز گفته می‌شود. در یک طرح لایه باز چهارشنبه سوری، ضمن دسترسی طراح به همه‌ی قسمت‌های طرح لایه باز، وی می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را ایجاد و ذخیره نماید. برای مثال تصویرسازی چهارشنبه سوری، متن، تایپوگرافی چهارشنبه سوری، افکت، وکتور چهارشنبه سوری و هر المانی که در طرح لایه باز بنر چهارشنبه سوری استفاده شده به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می‌تواند با توجه به سلیقه خود یا مشتری، طرح چهارشنبه سوری مورد نظر را سفارشی سازی کرده و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف نموده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح لایه باز چهارشنبه سوری اضافه نماید. طرح لایه باز پوستر چهارشنبه سوری که معمولا فرمت آن .psd می‌باشد اختیارات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. فایل بنر چهارشنبه سوری با فرمت پی اس دی در نرم افزار فتوشاپ قابل مشاهده است. پس از پایان طراحی، زمانی که فایل را با فرمت psd ذخیره می‌کنید، امکان ویرایش دوباره و اعمال تغییرات را دارید و با این قابلیت، بی‌شک طرح لایه باز کمک فراوانی به طراحان می‌کند.

بنر مراسم چهارشنبه سوری، فایل لایه باز چهارشنبه سوری، طرح بنر چارشنبه سوری، بنر آخرین چهارشنبه سال