طرح بنر ولادت امام حسین

- 61 فایل

طرح بنر ولادت امام حسین

با فرارسیدن ماه شعبان، طرح بنر ولادت امام حسین علیه السلام چاپ و در سطح شهر نصب می‌شود. سوم شعبان، سالروز میلاد قافله سالار عشق و شهادت به جهانیان، میلاد فرخنده امام خوبی‌ها و اسوه پاسداری از دین و آزادگی، سرور آزادگان جهان امام حسین(ع) است. امام حسین (ع) در صحنه‌های مختلفی که اسلام با خطر مواجه بود، حضور فعال داشت. آنچه بیش از همه در زندگی امام حسین نمود دارد، قیام آن حضرت در برابر طاغوت زمان است. از آموزه‌های امام حسین (ع)، پاسداری از مکتب اسلام و حرکت در مسیر ارزش‌های دینی است. از بنر، پوستر، پلاکارد، بیلبورد، استند‌ در اغلب مکان‌ها برای تبریک، اطلاع‌رسانی و بزرگداشت این روز استفاده می‌شود. ما در طرح دات آی آر به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین (ع) انواع طرح بنر و پوستر ولادت امام حسین را توسط تیم طراح متخصص، طراحی و ارائه نموده‌ایم.

انواع بنر خام ولادت امام حسین علیه السلام

طرح آماده بنر ولادت امام حسین به صورت کاملا لایه باز طراحی شده است. انواع بنر خام ولادت امام حسین شامل طرح بنر تبریک ولادت امام حسین، بنر اطلاعیه جشن ولادت امام حسین می‌باشد. یکی از طرح‌های پرکاربرد ولادت امام حسین، بنر پشت منبری و بنر پشت مداح جشن ولادت امام حسین می‌باشد که برای تزیین دکور مراسم میلاد امام حسین در پشت سن و جایگاه سخنرانی جشن ولادت امام حسین نصب می‌شود. علاوه بر طرح بنر پشت منبری، طرح کتیبه پشت منبری ولادت امام حسین نیز وجود دارد که بنابر سلیقه کاربر می‌تواند چاپ و استفاده شود.

ویژگی طرح بنر میلاد امام حسین علیه السلام

طرح آماده بنر میلاد امام حسین در نرم افزار فتوشاپ و با فرمت psd طراحی و جهت دانلود برروی سایت بارگذاری شده است. در طرح بنر میلاد امام حسین علیه السلام از المان‌های مرتبط مانند تصویر گنبد حرم امام حسین، تصویر پر و گل و تایپوگرافی یااباعبدالله، یا حسین و ... استفاده شده است. همچنین کلیه طرح‌های شامل متن تبریک ولادت امام حسین و متن اطلاع رسانی مراسم جشن میلاد امام حسین می‌باشد.

طرح پوستر ولادت امام حسین

پوسترها کاغذهای چاپی هستند که معمولا یک صفحه خلاقانه برای جلب توجه دارند و در عین حال اطلاعات کمی را نیز ارائه می‌دهند. انواع بی شماری از پوستر وجود دارد و همه آنها از نظر مضامین و طرح‌ها متنوع هستند، پوسترها در مناسبت‌های مختلف استفاده می‌شوند. روز ولادت امام حسین یکی از روزهای اعیاد شعبانیه می‌باشد و در کشور ما اهمیت ویژه‌ای دارد. با فرارسیدن میلاد امام حسین، انواع پوستر ولادت امام حسین علیه السلام در حسینه، مساجد و مکان‌های عمومی شهر نصب می‌شود. طرح های پوستر میلاد امام حسین همگی در هدف خود متقاعد کننده و چشم نواز هستند. طرح آماده پوستر ولادت امام حسین به‌صورت کاملا لایه باز است و به عنوان پوستر خام ولادت امام حسین نیز استفاده می‌شود. انواع طرح پوستر میلاد امام حسین شامل پوستر تبریک ولادت امام حسین، پوستر اطلاع رسانی ولادت امام حسین، پوستر پشت منبری جشن میلاد امام حسین می‌باشد. پوستر اطلاعیه میلاد امام حسین به عنوان تراکت خام ولادت امام حسین نیز قابل استفاده است و می‌تواند در ابعاد کوچک مانند تراکت ولادت امام حسین چاپ و جهت اطلاع رسانی مراسم جشن ولادت امام حسین بین مردم پخش شود.

طرح لایه باز ولادت امام حسین

به تمام طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. در فایل لایه باز ولادت امام حسین که می‌تواند شامل بنر، پوستر، استند، بیلبورد، پلاکارد باشد طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می‌تواند تصاویر، متن‌ها، افکت‌ها و هر المانی که در طرح لایه باز میلاد امام حسین استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و با توجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی‌سازی کند و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف کرده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح اضافه کند.

طرح دات آی آر بهترین مرجعه ارائه دهنده طرح‌های لایه باز

سایت طرح دات آی آر توانسته است با کمک ده‌ها طراح حرفه‌ای، فایل‌های لایه باز زیادی را برای شما آماده کند. اگر به قسمت طرح های لایه باز سایت مراجعه کنید موضوعات کامل و مختلفی را مشاهده خواهید کرد که تمامی سلیقه‌ها را پوشش خواهد داد.ما در طرح دات آی آر سعی داریم بهترین کیفیت را برای شما آماده کنیم. همچنین تنوع طرح‌های لایه باز در طرح دات آی آر بسیار زیاد است که می‌توانید متناسب با سلیقه خود آن‌ها را دانلود کرده و از کارهای با کیفیت ما استفاده نمایید.