طرح تایپوگرافی امام رضا

- 46 فایل
  • مرتب سازی بر اساس:
  • جدیدترین پربازدیدترین بیشترین دانلود
 • وضعیت دانلود
 • نوع دانلود
 • نوع فایل
 • فرمت
 • مد
 • رزولوشن
 • ابعاد

تایپوگرافی امام رضا

تایپوگرافی روشی در ارتباط تصویری می‌باشد. واژه‌ی انگلیسی تایپوگرافی (Typography)، دارای ریشه‌ی یونانی است. این واژه از دو بخش تایپوس (Typos) و گرافیا (Graphia) تشکیل شده است. واژه‌ی تایپوس به «شکل» و گرافیا به معنای «نوشتن» است. اگر این واژه را در کنار هم قرار دهیم به ترکیب شکل‌نویسی یا شکل‌نگاری خواهیم رسید. تایپوگرافی، هنر تنظیم و چینش حروف در کنار یکدیگر است. به بیان دیگر، تایپوگرافی وظیفه‌ی خوانا و زیباسازی متون نوشتاری را برعهده دارد. تمامی اجزایی که باعث می‌شوند یک کلمه از نظر بصری برجسته و زیبا دیده شود، عناصر تایپوگرافی نام می‌گیرند. عانصر تایپوگرافی شامل: طرح حروف، فونت، ارتفاع و پهنای کاراکتر، فاصله بین خطوط، فاصله بین کاراکتر و طول خطوط می‌باشد. تایپو گرافی امام رضا و تایپوگرافی ولادت امام رضا یک نمونه از طراحی به این سبک می‌باشد. ما در طرح دات آی آر بهترین طرح‌های تایپوگرافی مذهبی مانند تایپوگرافی امام رضا و کالیگرافی یا خطاطی امام رضا را برای شما آماده نموده‌ایم شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود آن‌ها را دانلود کرده و از کارهای با کیفیت ما استفاده نمایید.

تفاوت تایپوگرافی امام رضا با کالیگرافی امام رضا

کالیگرافی به صورت حرفه‌ای یکی از اشکال نوشتار است. این هنر به نوع خاصی از نوشتن اشاره می‌کند که در آن با نوعی قلم مخصوص که جوهر را در خود نگه می دارد و دقیقا آن طور که کالیگرافیست‌ها می‌خواهند آن را روی کاغذ پخش می‌کند، به نوشتن می پردازد. شاید بتوان گفت کالیگرافی معادل خوشنویسی در کشور خودمان است. تایپوگرافی و کالیگرافی یا خوشنویسی با هم تفاوت دارند. کالیگرافی یک شکل و استایل نوشتن است و تایپوگرافی تایپوگرافی علم قرار دادن حروف، کلمات و عبارات در قسمتی از متن نوشته شده با سایز دلخواه است. هدف از تایپوگرافی ایجاد زیبایی بصری در کنار خوانایی است اما در کالیگرافی هدف نشان دادن زیبایی است و در مواردی حتی خوانایی اهمیت چندایی ندارد. با تلفیق این دو هنر می توان آثار بسیار زیبا و چشم نوازی را خلق کرد که نمونه های مختلفی هم از آن وجود دارد. طراحان متخصص ما در طرح دات آی آر با تلفیق تایپو گرافی امام رضا و کالیگرافی امام رضا یا خوشنویسی امام رضا طرح‌های زیبایی را خلق کرده‌اند.

تایپورگافی لایه باز امام رضا

به کلیه فایل‌ها و طرح‌هایی که به شکلی ذخیره شوند تا ما یا هر شخص دیگری بتوانیم آن طرح‌ها را با سلیقه خود در آینده تغییر داده و یا در آن‌ها دخل و تصرف داشته باشیم فایل یا طرح لایه باز می‌گویند. تایپوگرافی لایه باز امام رضا با استفاده از فوتشاپ CS5 و با کیفیت بالا طراحی شده است. نمونه‌هایی از طرح لایه باز تایپوگرافی امام رضا مانند تایپوگرافی یا امام رضا، تایپوپرافی یا غریب الغربا، تایپوگرافی یا شمس الشموس، تایپوگرافی یا امام رئوف، تایپوگرافی یا ضامن آهو، تایپپوگرافی علی ابن موسی الرضا و خوشنویسی آماده‌ام شاه پناهم بده را جهت استفاده شما کاربران عزیز طراحی و بر روی سایت قرار داده‌ایم.

درحال بارگذاری ...