طرح بنر و تابلو کافی نت

- 41 فایل
  • مرتب سازی بر اساس:
  • جدیدترین پربازدیدترین بیشترین دانلود
 • وضعیت دانلود
 • نوع دانلود
 • نوع فایل
 • فرمت
 • مد
 • رزولوشن
 • ابعاد
دانلود طرح پرچم بادبانی کافی نت شامل عکس کیبورد جهت چاپ بنر پرچم بادبانی هلالی خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

دانلود طرح پرچم بادبانی کافی نت با عکس کیبورد

نمونه طرح پرچم ساحلی خام کافی نت شامل عکس مانیتور جهت چاپ بنر پرچم بادبانی هلالی خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

نمونه طرح پرچم ساحلی خام کافی نت با قابلیت ویرایش المان ها

استند پرچم ساحلی قوس دار کافی نت شامل وکتور کره زمین جهت چاپ بنر پرچم بادبانی هلالی خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

استند پرچم ساحلی قوس دار کافی نت شامل وکتور کره زمین

طرح رایگان پرچم ساحلی کافی نت جهت چاپ بنر پرچم بادبانی هلالی خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

طرح رایگان پرچم ساحلی کافی نت با رنگ بندی زرد

رایگان
دانلود طرح تابلو کافی نت شامل عکی کیس و وکتور مانیتور جهت چاپ بنر و تابلو خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

دانلود طرح تابلو کافی نت با عکس کیس کامیپوتر

طرح بنر خام خدمات کامپیوتری جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت

طرح لایه باز

طرح بنر خام خدمات کامپیوتری جهت چاپ بنر کافی نت

طرح تابلو لایه باز کافی نت جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت و خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

طرح تابلو لایه باز کافی نت با قابلیت ویرایش المان ها

بنر لایه باز کافی نت جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت و خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

بنر لایه باز کافی نت

طرح لایه باز تابلو کافی نت جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت و خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

طرح لایه باز تابلو کافی نت

بنر کافی نت و خدمات اینترنتی جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت و خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

بنر کافی نت و خدمات اینترنتی

دانلود طرح لایه باز بنر کافی نت شامل عکس لپ تاپ جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت و خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

دانلود طرح لایه باز بنر کافی نت

بنر psd کافی نت شامل عکس کامپیوتر جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت و خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

بنر psd کافی نت

طرح بنر لایه باز کافی نت شامل عکس کامپیوتر جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت و خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

طرح بنر آماده کافی نت

طرح بنر لایه باز کافی نت شامل عکس کامپیوتر جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت و خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

طرح بنر لایه باز کافی نت

طرح لایه باز تابلو کافی نت شامل عکس کیس کامپیوتر جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت و خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

طرح لایه باز تابلو کافی نت

بنر آماده کافی نت شامل عکس لپ تاب و دست جهت چاپ بنر و تابلو تایپ و تکثیری و بنر کافینت

طرح لایه باز

بنر آماده کافی نت

بنر لایه باز کافی نت جهت چاپ بنر و تابلو کافی نت و خدمات کامپیوتری

طرح لایه باز

بنر لایه باز کافی نت

بنر کافی نت

طرح لایه باز

بنر لایه باز کافی نت

بنر کافی نت

طرح لایه باز

طرح تابلو کافی نت

بنر کافی نت

طرح لایه باز

طرح بنر کافی نت

بنر و تابلو کافی نت که به منظور جلب توجه مشتریان به سردر مغازه کافی نت نصب میشود. این طراحی‌ها به عنوان ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی مؤثر مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین انواع طرح تابلو کافی نت در فرمت psd و به صورت لایه باز توسط تیم حرفه‌ای طرح دات آی آر طراحی شده و روی سایت بارگذاری شده است. طرح بنر کافی نت در ابعاد و کاربرد مختلف تبلیغاتی مانند تابلو، بنر، استند، استیکر و پرچم ساحلی طراحی شده است. شما می‌توانید پیش نمایش انواع طرح تبلیغاتی کافی نت را ببینید و سپس طرح مورد نظر خود را انتخاب و دانلود نمایید.

طرح بنر کافی نت

طرح بنر کافی نت با فرمت psd و با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی و به صورت کاملاً لایه باز بر روی سایت بارگذاری شده است. فایل های فتوشاپ را می‌توان به طور جزئی یا کامل برای مشتری ویرایش کرد. تغییراتی که گرافیست در طرح بنر و تابلو ایجاد می‌کند طیف وسیعی را شامل می‌شود. رنگ، متن، آدرس، عکس، توضیحات و ... قابل تغییر و ویرایش می‌باشد. طرح لایه باز کافی نت به صورت طرح های زیر و در ابعاد مختلف قابل چاپ و استفاده است:

 • تابلو کافی نت
 • استند کافی نت
 • استیکر کافی نت
 • پرچم ساحلی کافی نت

طرح تابلو کافی نت

تابلو مغازه یکی از مهمترین بخش هایی است که باید برای معرفی و تبلیغ کسب و کار خود به آن توجه کنید و یکی از اولین چیزهایی است که مخاطب درباره فروشگاه و برند شما می شناسد. تابلو کافی نت برای معرفی کافی نت و ارائه خدمات آن در سردر ورودی مغازه کافی نت نصب می‌شود. حالا اگر تابلو کافی نت زیبا و جذاب باشد مشتری را برای ورود به مغازه کافی نت ترغیب می‌کند. بنابراین دقت در انتخاب طرح تابلو کافی نت بسیار مهم است و به صاحبان کسب و کارها توصیه می شود.

بنر تبلیغاتی کافی نت

در طرح بنر کافی نت و عکس‌های تابلو کافی نت، عکس مانیتور و رایانه و المان‌های کامپیوتری استفاده می‌شود. تناسب رنگ تابلو کافی نت بسیار مهم است. طراحی و چاپ بنر و تابلو کافی نت در بیشتر موارد باید، با بهترین کیفیت و در کمترین زمان انجام شود. از این رو شما میتوانید جهت سرعت بخشیدن به این فرآیند از طرح های آماده بنر کافی نت استفاده نمایید. طرح لایه باز کافی نت توسط سایت‌های مختلف مانند طرح دات آی آر ارائه می‌شوند که به صورت بنر خام کافی نت یا تابلو خام کافی نت قابل استفاده و ویرایش هستند. به جرات می‌توان گفت که سایت طرح دات آی آر مرجع خرید و دانلود طرح لایه باز در ایران با تنوع زیاد و بهترین قیمت می باشد. خدمات ویژه طرح دات آی آر در بیشتر موارد، با بهترین کیفیت در کمترین زمان به‌صورت آنلاین ارائه می‌گردد.

طرح استیکر کافی نت

برچسب‌ روی شیشه یا استیکر از جمله ابزارهای مهم در زمینه تبلیغات در مکان‌های تجاری هستند. برچسب‌های تبلیغاتی معمولاً در مغازه ها، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، سینماها و دیگر مکان‌های عمومی نصب می‌شوند تا به مشتریان اطلاعاتی راجع به موارد مختلف ارائه دهند. شما میتوانید از استیکر کافی نت در جهت تبلیغات و برند سازی استفاده نمایید. طرح برچسب دیواری کافی نت محصولی بسیار کارآمد و مقرون به صرفه جهت زیبا نمودن فضای محیط کافی نت و رساندن پیام به مخاطب است. طرح استیکر کافی نت بعد از چاپ قابلیت نصب روی شیشه، چوب، سرامیک، فلز و هر سطح صافی را دارد. این استیکرها علاوه بر کارآیی و چشم نواز بودن جهت پوشاندن محل‌هایی که دارای نواقصی است، استفاده می‌شوند.

طرح برچسب روی شیشه کافی نت

طرح برچسب شیشه کافی نت همان طرح استیکر و برچسب روی شیشه یا برچسب دیواری است که برای دکورسازی و تبلیغات کافی نت روی شیشه یا دیوار چسبانده می‌شود. طرح دات آی آر تعدادی طرح استیکر کافی نت را طراحی کرده و بر روی سایت قرار داده است. طرح psd استیکر کافی نت یا برچسب روی شیشه کافی نت شامل تصویر و المان های مرتبط با فضای شغلی کافی نت می باشد و قابلیت ویرایش، تغییر و حذف المان‌ها را دارد.

طرح استند کافی نت

استند کافی نت به عنوان ابزاری برای نمایش محصولات، ارائه خدمات بهتر و جذب مشتریان در زمینه ارائه خدمات آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. از بنر ایستاده کافی نت می‌تواند برای ترویج و نمایش خدمات مختلف کافی نت استفاده کرد. همچنین طرح بنر ایستاده کافی نت می‌تواند فضایی برای نمایش لوگو، نام تجاری و برند کافی نت ایجاد کند. انواع طرح استند کافی نت توسط طراحان طرح دات آی آر بصورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش در برنامه فتوشاپ طراحی شده و برای دانلود در سایت موجود است. Tarh.ir سعی دارد با رعایت اصول طراحی و استانداردهای چاپ طرح های با کیفیت و منحصر به فرد را به شما کاربران گرامی ارائه دهد. طرح های psd استند کافی نت موجود در سایت دارای کیفیت استاندارد، رزولوشن و dpi مناسب هستند و قابلیت چاپ لارج فرمت دارند. طرح بنر خام کافی نت با کیفیت بالا و با طراحی خاص به گونه ای طراحی شده که از انواع تصاویر، المان‌ها و تایپوگرافی های مربوط به خدامت آنلاین و کافی نت استفاده شده است.

طرح لایه باز کافی نت

به تمام طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. در فایل لایه باز کافی نت طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می‌تواند تصاویر، متن‌ها، افکت‌ها و هر المانی که در طرح لایه باز کافی نت استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و با توجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی‌سازی کند و یا می‌تواند قسمتی از طرح خدمات کافی نت را حذف کرده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح اضافه کند.

درحال بارگذاری ...