تقویم ظروف یکبار مصرف و ظروف پلاستیکی، یک هدیه تبلیغاتی است که با نزدیک شدن به مناسبت مهمی مانند نوروز و به درخواست صاحب مغازه ظروف یکبار مصرف طراحی، چاپ و به مشتریان ارائه می‌شود. طرح تقویم ظروف یکبار مصرف، باید دارای یک طرح اختصاصی برای معرفی و برندسازی مغازه ظروف یکبار مصرف یا ظروف پلاستیکی باشد. طراحی صفر تا صد تقویم ظروف پلاستیکی و ظروف یکبار مصرف کمی زمان‌بر و هزینه‌بر است بنابراین پیشنهاد می‌کنیم از طرح‌های آماده تقویم لایه باز ظروف یکبار مصرف استفاده کنید. طرح دات آی آر انواع طرح تقویم ظروف یکبار مصرف 1402 را طراحی و برای راحتی شما کاربران عزیز بر روی سایت قرار داده است. طرح تقویم ظروف پلاستیکی در ابعاد عمودی و به صورت کاملا لایه باز طراحی شده و تمامی معیارهای چاپ اعم از تصاویر باکیفیت، رنگ مناسب، حاشیه و فضای کافی برای درج متن در آن‌ها رعایت شده است.

ویژگی‌های طرح لایه باز تقویم دیواری ظروف پلاستیکی 1402

طرح تقویم دیواری 1402 ظروف یکبار مصرف با طرح تبلیغات برای ظروف پلاستیکی بصورت عمودی با زمینه‌های متنوع و مناسب برای تقویم دیواری ظروف یکبار مصرف و ظروف پلاستیکی طراحی شده است. در طرح تقویم دیواری ظروف پلاستیکی از تصویر با کیفیت و دوربری شده ظروف پلاستیکی، ظروف یکبار مصرف و ظروف کاغذی ... استفاده شده است. طرح لایه باز طرح تقویم ظروف یکبار مصرف به صورتی است که به راحتی می‌توان در چیدمان، رنگبندی پس زمینه و قالب، تصاویر طرح، المان‌ها و متن و نوشته‌ها تغییرات دلخواه را اعمال کرد. باتوجه به اینکه طرح لایه باز است شما می‌توانید با اضافه کردن تصاویر مشاغل دیگر، برای سایر کسب و کارها نیز شخصی‌سازی و استفاده کنید.

دانلود و استفاده از فایل لایه باز تقویم یکبار مصرف و ظروف پلاستیکی

جداول تقویم دیواری ظروف پلاستیکی و ظروف یکبار مصرف مطابق با فایل موجود در سایت شورای فرهنگ عمومی تنظیم شده است. با وجود اینکه کلیه طرح‌ها چندین بار توسط طراحان این مجموعه بررسی شده توصیه می‌کنیم بعد از دانلود فایل لایه باز تقویم ظروف یکبار مصرف مورد نظر خود، اطلاعات موجود در تقویم را حتما مورد بررسی قرار دهید سپس اقدام به چاپ آن نمایید.