فایل ایندیزاین سررسید و سالنامه

- 11 فایل

سررسید یا سالنامه به دفتری می‌گویند که در آن تاریخ و رویدادهای ملی، مذهبی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... (تقویم یک کشور) چاپ شده است. سررسید دارای تاریخ هجری شمسی، هجری قمری و میلادی می‌باشد. طراحی صفر تا صد سررسید و سالنامه ممکن است زمان‌بر و هزینه‌بر باشد. به همین دلیل برای تبلیغات از طرح سررسید و سالنامه آماده که توسط طراحان متخصص با فرمت ایندیزاین طراحی شده است و بر روی سایت‌های طراحی وجود دارد استفاده می‌شود. 

طرح سررسید 1402

 سالنامه یا سر رسید، دفترهایی هستند که از آنها می‌توان در طول یک سال استفاده نمود. یکی از روش‌های موثر در جذب مشتری چاپ سررسید و سالنامه است و استفاده از آن جهت تبلیغات، یکی از تکنیک‌های سودمند جهت معرفی برند به مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی و قدیمی است. همچنین سر رسید به جهت کاربرد بسیاری که دارد، کسب و کار شما را در ذهن مشتریان ماندگار می کند. هر طرح سررسید را می توان با توجه به طراحی صفحات آن، دسته بندی نمود. بدین صورت که یا هر صفحه متعلق به یک روز بوده که به آن سررسید جمعه جدا یا سررسید روزانه گفته می‌شود. یا طرح سالنامه دارای پنج شنبه و جمعه در یک صفحه و فضای یادداشت برای روز جمعه وجود ندارد و یا بسیار اندک است که به این نوع سررسید، سررسید روزشمار می گویند. یا سررسیدی که هر دو روز در یک صفحه قرار گرفته که به آن سررسید دو روزشمار یا سررسید دو روز در یک صفحه گفته می شود. و یا سررسیدهایی که یک هفته کامل را در یک صفحه قرار داده و به آن سررسید هفتگی می گویند.

کاربرد طرح سالنامه 1402

طرح سالنامه 1402 همانند طرح تقویم بسیار محبوب بوده و از آن استفاده های متفاوتی می شود. از انواع سررسید تبلیغاتی گرفته تا طرح سررسید اختصاصی که کاربرد بسیاری نیز دارد. طرح سالنامه و سررسید مذهبی نیز از نمونه های پرکاربرد سررسید جیبی می باشد. انواع طرح سالنامه و طرح سر رسید سال 1402 توسط طراحان ما به صورت کاملا لایه باز طراحی و برای دانلود شما در سایت طرح دات آی آر قرار گرفته است.

انواع طرح سررسید 1402

طرح سررسید با فرمت ایندیزاین می‌باشد و در ابعاد مختلفی طراحی شده که ابعاد وزیری، رقعی، جیبی، اروپایی، پالتویی و رحلی از جمله این ابعاد می باشد. همچنین هر سررسید دارای جلد بوده که طرح جلد سررسید نیز انواع مختلفی دارد. عموما سررسید شامل سه بخش می باشد: بخش اول، صفحات ابتدایی تقویم شامل صفحه بسم الله، زمان تحویل سال، تقویم، لیست تعطیلات رسمی و مشخصات دارنده سررسید. بخش دوم، صفحات داخلی دارای صفحات تاریخ دار. بخش سوم، شامل شماره تلفن‌های ضروری، ادعیه و زیارت یا بخشی از قرآن کریم و صفحات یادداشت.

فایل سررسید 1402 با فرمت ایندیزاین

در فایل سررسید 1402 سایت طرح دات آی آر، درست همانند طرح تقویم علاوه بر تقویم شمسی، تقویم قمری و تقویم میلادی نیز موجود می باشد که به صورت لایه های کاملا جدا از یکدیگر، قابلیت حذف نمودن یا ویرایش را دارند. سررسید یا سالنامه یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن به افراد در انتهای هر سال و شروع سال جدید و از محبوب ترین هدایا برای کارمندان، کارکنان ادارات و ارگانها و دانشجویان دانشگاه‌ها می‌باشند.

طرح لایه باز سررسید

به همه‌ی طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که ما بتوانیم هر گونه ویرایش و تغییری را بر روی آنها انجام دهیم، طرح لایه باز می‌گویند. در یک فایل ایندیزاین سررسید یا طرح لایه باز سررسید، طراح به همه‌ی قسمت‌های طرح لایه باز دسترسی داشته و می تواند تغییرات مورد نظر خود را اعمال و ذخیره نماید. بعنوان مثال وکتورها، اعداد، جدولها، متون و بقیه ی اجزای طرح لایه باز سالنامه استفاده شده به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می تواند با توجه به سلیقه خود یا مشتری، طرح مورد نظر را سفارشی سازی کرده و یا می تواند قسمتی از طرح را حذف نموده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح سر رسید لایه باز اضافه نماید. یکی از روش های تبلیغاتی، چاپ سررسید می باشد که با این کار، در همه ی اوقات سال، برند تبلیغاتی شما، در نظر مشتری باقی مانده و باعث پیشرفت کاری شما می‌گردد. امروزه بسیاری از شرکتها و سازمانها و همچنین بسیاری از مشاغل جهت معرفی نمودن خدمات و محصولات خود از سررسید استفاده می‌نمایند.