طرح اینستاگرم رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام حسن مجتبی

دهه آخر صفر از روز بیستم تا پایان ماه صفر است. اربعین شهدای کربلا، سالروز وفات پیامبر اکرم (ص)، شهادت مظلومانه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت غریبانه امام علی بن موسی الرضا (ع) در این دهه واقع شده است که شیعیان در این دهه سوگواری می‌کنند. روز بیستم این ماه مصادف است با چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) و شهدای واقعه کربلا، روز 28 صفر، سالروز وفات حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن (ع) و روز پایانی صفر، سالروز شهادت امام رضا (ع) است. دهه آخر صفر اهمیت زیادی برای مسلمانان و شیعیان داشته به همین مناسبت مراسم عزاداری و روضه خوانی زیادی در کشور برگزار می‌گردد. از این رو ما در طرح دات آی آر نگاه ویژه‌ای به این مناسبت داشته‌ و سعی کرده‌ایم همچون طرح بنر دهه آخر صفر، هر ساله جدیدترین و با کیفیت ترین طرح اینستاگرام رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام حسن مجتبی، شهادت امام رضا و دهه آخر صفر را طراحی و در اختیار کاربران قرار دهیم.

طرح اینستاگرام رحلت پیامبر و شهادت امام حسن، طرح اینستا رحلت پیامبر، طرح اینستاگرام شهادت پیامبر و امام حسن

ویژگی قالب پست و استوری دهه آخر صفر

اینستاگرام امروزه به یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی دنیا تبدیل شده است. اینستاگرام پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی در بین ایرانیان بوده و بر اساس آخرین آمار و ارقام های موجود، حضور کاربران ایرانی در اینستاگرام از مرز 35 میلیون نفر گذشته است! با توجه به نکات گفته شده، اینستاگرام ظرفیت ویژه‌ای را در اختیار کسب و کارها و سایر کاربران قرار می‌دهد. اثرگذاری و قابلیت تعامل بالا در اینستاگرام باعث شده است اغلب صفحات شخصی و کسب و کاری از طریق اطلاع‌رسانی مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، معرفی محصول و خدمات ارائه ارزش‌ها به برقراری تعامل و ارتباط با مخاطبین خود بپردازند. با نزدیک شدن به دهه آخر صفر همانطور که چهره شهرهای بزرگ و کوچک ایران به صورت چشمگیری تغییر می‌کند و سیاهپوش می‌شود فضای شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام نیز بسیار تغییر می‌کند و طرح‌ های اینستاگرام دهه آخر صفر که معمولا شامل رنگ پس‌زمینه مشکی و تیره هستند به صورت قالب پست و استوری دهه آخر صفر دیده می‌شود. طرح اینستاگرام دهه آخر صفر شامل طرح پست رحلت پیامبر و شهادت امام حسن (قالب آماده پست رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی ) و طرح استوری رحلت پیامبر و شهادت امام حسن (قالب آماده استوری رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی) در ابعاد استوری و پست اینستاگرامی می‌باشد.

قالب استوری شهادت امام حسن مجتبی، قالب استوری رحلت پیامبر، قالب پست اینستاگرام رحلت پیامبر، قالب اینستاگرام شهادت امام حسن

طرح لایه باز اینستاگرام رحلت حضرت محمد، شهادت امام حسن مجتبی و دهه آخر صفر

به تمام طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که می‌توان هر نوع ویرایش و تغییری را روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. در طرح لایه باز اینستاگرام رحلت حضرت محمد، شهادت امام حسن مجتبی و دهه آخر صفر، طراح به همه‌ی قسمتهای طرح لایه باز دسترسی داشته و می تواند تغییرات مورد نظر خود را اعمال و ذخیره نماید. بعنوان مثال تصاویر، متن ها، تایپوگرافی‌ها، افکت‌ها و هر المانی که در طرح و قالب لایه باز اینستاگرام دهه آخر صفر استفاده شده به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می‌تواند با توجه به سلیقه خود یا مشتری، طرح مورد نظر را سفارشی سازی کرده و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف نموده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح لایه باز اضافه نماید. طرح لایه باز استوری و پست اینستاگرامی رحلت پیامبر و شهادت امام حسن که معمولا فرمت آن .psd می باشد اختیارات زیادی را به کاربران می دهد. فرمت psd در نرم افزار فتوشاپ قابل مشاهده می باشد. پس از پایان طراحی، هنگامی که فایل را با فرمت پی اس دی ذخیره می کنید، امکان ویرایش مجدد و اعمال تغییرات را دارید. و با این قابلیت، بی شک طرح های لایه باز کمک بسیار بزرگی به طراحان می کنند.

طرح لایه باز پست رحلت پیامبر، طرح استوری رحلت حضرت محمد، قالب استوری شهادت پیامبر و امام حسن، پست اینستاگرام شهادت امام حسن