طرح بنر روز جهانگردی و گردشگری

- 15 فایل
  • مرتب سازی بر اساس:
  • جدیدترین پربازدیدترین بیشترین دانلود
 • وضعیت دانلود
 • نوع دانلود
 • نوع فایل
 • فرمت
 • مد
 • رزولوشن
 • ابعاد

طرح بنر روز گردشگری

جهانگرد یا گردشگر کسی است که کشوری غیر از کشور محل اقامت خود را مورد بازدید قرار دهد، از سال ۱۹۸۰، سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد سالانه روز ۲۷ سپتامبر را به عنوان روز جهانی گردشگری اعلام کرد .هدف از گرامی داشت این روز، بالا بردن سطح آگاهی در مورد نقش گردشگری در جامعه جهانی و نشان دادن چگونگی تاثیر گردشگری بر ارزش‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی در سراسر جهان است.با توجه به اهمیت این روز برای چاپ بنر، طرح دات آی آر نگاه ویژه ای به این مناسبت داشته و سعی کرده‌ایم هر ساله جدیدترین و با کیفیت ترین طرح های لایه باز روز گردشگری را طراحی و در اختیار کاربران قرار دهیم.

طرح بنر روز گردشگری، بنر لایه باز روز جهانگردی، طرح بنر روز جهانی جهانگردی، طرح بنر گردشگری

ویژگی های طرح لایه باز بنر روز جهانی گردشگری و جهانگردی

طرح لایه باز بنر روز جهانی گردشگری و جهانگردی که در ابعاد مختلف مانند طرح بنر و پوستر روز گردشگری و جهانگردی، طرح پلاکارد روز گردشگری و جهانگردی، طرح بیلبورد روز گردشگری و جهانگردی، طرح لمپوست روز گردشگری و جهانگردی، طرح استند و بنر ایستاده روز گردشگری و جهانگردی طراحی میشوند. طرح بنر روز جهانگردی و گردشگری در سطح شهر جهت تبریک این روز به صورت پوستر، پلاکارد، بیلبورد، لمپوست، استند و بنر ایستاده استفاده میشود. همچنین در اداره ها و سازمان ها جهت تبریک این مناسبت از پوستر، استند و پلاکارد روز جهانگردی جهت ورودی سازمان استفاده میکنند که تاثیر به سزایی در گرامیداشت این مناسبت دارد. انواع طرح های روز گردشگری توسط طراحان طرح دات آی آر به صورت کاملا لایه باز طراحی و در دسترس کاربران سایت قرار گرفته است. طرح لایه باز بنر روز گردشگری با کیفیت بالا طراحی شده و شامل طرح های گرافیکی، تصاویر، وکتور، تایپوگرافی و المان های مربوط به گردشگری و جهانگردی می باشد. به دلیل ترویج شبکه اجتماعی اینستاگرام، علاوه‌بر طرح بنر روز جهانگردی، طرح اینستاگرام روز گردشگری نیز روی سایت طرح دات آی آر قرار داده شده است. افراد زیادی از طرح اینستاگرام روز جهانگردی به‌صورت پست و استوری برای اطلاع‌رسانی و تبریک این روز استفاده می‌کنند.

بنر لایه باز روز گردشگری، طرح بنر روز جهانگردی، طرح بنر روز گردشگر، طرح پوستر روز جهانگردی

طرح پوستر روز جهانی گردشگری

طرح پوستر روز جهانی گردشگری از طرح های پر کاربرد روز گردشگری و جهانگردی می باشد که به صورت لایه باز در دسترس کاربران سایت قرار گرفته است به تمام طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. در یک طرح لایه باز روز گردشگری طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می‌تواند تصاویر، متن‌ها، افکت‌ها و هر المانی که در طرح روز گردشگری استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و با توجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی‌ سازی کند و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف کرده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح اضافه کند.

بنر رایگان روز گردشگری، طرح لایه باز بنر روز جهانگردی، طرح بنر هفته گردشگری، طرح بنر روز جهانگرد

--}}