طرح بنر تسلیت

- 678 فایل

طرح بنر تسلیت

طرح بنر تسلیت

از دست دادن عزیزان، دوستان و آشنایان یکی از دشواری های زندگی است که همه ی انسان ها با آن مواجه می‌شوند. ادای تسلیت و شریک بودن در غم یکدیگر می‌تواند تا حد زیادی از این غم عمیق بکاهد. تسلیت، به معنی دلداری، ابراز همدردی، تعزیت و تسلی دادن می‌باشد و بنر تسلیت، از مهم‌ترین روش‌های عرض تسلیت و همدردی با خانواده‌های داغدار است که عموما در محل کار یا درب منزل صاحبان عزا نصب می‌شود. با توجه به اهمیت طراحی بنر تسلیت و ارزش بالای آن و همچنین اهمیت ابراز همدردی با عزیزان، مداوما تیم طرح دات آی آر جهت طراحی انواع طرح بنر تسلیت، اقدام می‌کند. در این سایت، طرح بنر ترحیم، همانند طرح آگهی ترحیم، جزئی از مهم ترین طراحی‌هایی می‌باشد که همیشه با استقبال مراکز چاپ و کاربران سایت روبرو می‌شوند.

بنر لایه باز تسلیت

در طرح بنر تسلیت سایت طرح دات آی آر، لایه‌ها به صورت جدا از هم، قابلیت ویرایش، جایگذاری یا حذف نمودن را دارند. همچنین زیبایی، هزینه و زمان سریع چاپ و نصب آن‌ها، نسبت به انواع قدیمی آن یعنی نوشتن روی پارچه‌های مشکی، به‌صرفه‌تر و مناسبتر است. طرح بنر تسلیت، به صورت بنر تسلیت مادر، بنر تسلیت پدر، بنر تسلیت برادر و خواهر و بنر ترحیم عزیزان می‌باشد. با توجه به این نکته که طرح لایه باز تسلیت در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی طراحی می‌شوند، لازم به ذکر است طرح بنر ایستاده تسلیت، طرح استند تسلیت، طرح پلاکارد تسلیت، بنر تسلیت با عکس مرحوم، بنر لایه باز تصویر مرحوم، طرح بنر عکس مرحوم و بنر لایه باز ترحیم به صورت پوستر و بنر تسلیت از جمله طرح‌های محبوب تسلیت می‌باشند. با توجه به موضوع این بنرها، زمینه و المان‌های بکار رفته، معمولا مشکی و زمینه تیره هستند.

طرح بنر ترحیم

طرح بنر ترحیم که بیشتر به نام طرح بنر تسلیت شناخته می‌شود، بسیار پرکاربرد بوده و از آن، به جز چاپ تسلیت دوستان، اقوام و آشنایان، در مکانهای مختلفی از جمله ادارات و ارگان‌ها نیز استفاده می‌شود. نوع دیگری از بنر لایه باز ترحیم نیز وجود دارد که معمولا برای روی سنگ مزار کاربرد دارد. انواع طرح بنر تسلیت توسط تیم طراحی طرح دات آی آر به صورت کاملا لایه باز طراحی شده و برای دانلود در سایت قرار گرفته است.

طرح لایه باز بنر تسلیت

به انواع طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که بشود هر گونه ویرایش و تغییری را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز گفته می‌شود. در یک طرح لایه باز بنر تسلیت، طراح به همه‌ی قسمت‌های طرح لایه باز دسترسی داشته و با صرف کمترین زمان، می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را اعمال و ذخیره کند. برای مثال تصاویر، قاب عکس مرحوم، متن تسلیت، خوشنویسی و تایپوگرافی تسلیت و دیگر اجزایی که در بنر تسلیت لایه باز استفاده شده به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می‌تواند با توجه به سلیقه خود یا مشتری، طرح مورد نظر را سفارشی سازی کند و یا قسمتی از طرح را حذف کرده و بخش‌های جدیدی را به طرح لایه باز مورد نظر اضافه کند. طرح لایه باز که معمولا فرمت آن .psd است اختیارات بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. فرمت پی اس دی در برنامه فتوشاپ قابل مشاهده است. پس از اتمام کار طراحی، وقتی فایل را با فرمت psd ذخیره کردید، امکان ویرایش دوباره و اعمال تغییرات را برای همه اوقات دارید و با این قابلیت برنامه فتوشاپ، طرح لایه باز کمک بسیاری به طراحان می‌کند. در این مطلب با فواید استفاده از طرح آماده بنر تسلیت جهت چاپ آشنا شدیم و دریافتیم که یکی از روش‌های ابراز همدردی، طرح بنر عرض تسلیت است که از آن‌ها برای مراسم ترحیم، عزاداری و تسلیت به خانواده داغدار استفاده می‌شود. همچنین طرح بنر تسلیت سه بعدی یا ساده، ابعاد و طراحی‌های مختلفی از جمله طرح پلاکارد عرض تسلیت دارد که مورد توجه عده‌ی زیادی از کاربران، چاپخانه‌ها و مراکز چاپ می‌باشد.