طرح تقویم دیواری

- 1067 فایل

تقویم دیواری 1402

همواره با نزدیک شدن به پایان سال و ایام نوروز،  یکی از رسومات زیبای ما ایرانیان هدیه دادن به مشتریان و دوستان وفادار است  تقویم یکی از هدایای مرسومی است که  به صورت گسترده توسط شرکت‌های کوچک و بزرگ و کسب و کارهایی با مخاطب عام استفاده می‌گردد تقویم‌ها انواع زیادی دارند که یکی از پرکاربردترین آن‌ها تقویم دیواری است. تقویم دیواری یکی از اولین تقویم‌هایی است که به دلیل سادگی و قیمت مناسب آن به عنوان هدیه تبلیغاتی پیشنهاد می‌شود. با استفاده از این تقویم توسط مشاغل، برند و نام شرکت تا پایان سال در جلوی دیدگان مخاطبان و مشتریان آن کسب و کار می‌باشد. با توجه به اهمیت تقویم دیواری و کاربرد گسترده آن، طرح دات آی آر با کمک تیم طراح متخصص، انواع طرح تقویم دیواری 1402 را طراحی و بر روی سایت قرار داده است. شما می‌توانید براساس نیاز و سلیقه خود طرح مورد نظر خود را انتخاب و جهت چاپ آن اقدام نمایید.


طرح تقویم تک برگی 1402

تقویم دیواری براساس تعداد برگ آن به سه نوع تقویم دیواری تک برگ، تقویم دیواری 4 برگ و تقویم دیواری 12 برگ تقسیم می‌شود. یکی از مدل‌های پرکاربرد تقویم‌های دیواری، تقویم تک برگ است. طرح تقویم تک برگ فقط مخصوص تقویم دیواری است. در این تقویم روزهای خاص و وقایع مهم ثبت می‌گردد و فضای بالای صفحه را معمولا برای تبلیغات برندها یا لوگو شرکت و سازمان در نظر می‌گیرند که بسته به نیاز مشتری در اندازه‌های مختلف چاپ می‌شود. تقویم یک صفحه‌ای بیشتر در مکان‌های پر رفت‌وآمد نصب می‌شود که تنها لازم است با یک نگاه به صورت سریع به تاریخ های موجود در تقویم دسترسی پیدا کنیم. تقویم یک برگی به دلیل ساده بودن نوع تولید و مواد مصرفی، قیمت مناسبی دارد که خود یکی از دلایل استقبال مشتریان است به همین دلیل در سایت طرح دات آی آر انواع طرح تقویم تک برگی 1402 برای تبلیغات مشاغل یا موضوعات دیگر بارگذاری شده است. شما می‌توانید از بین انواع طرح‌های تقویم 1402 تک برگی، طرح مورد نظر خود را انتخاب و پس از درج مشخصات خود، جهت چاپ آن اقدام نمایید.

انواع طرح تقویم دیواری

طرح تقویم دیواری بسیار پرکاربرد بوده و از آن در ادارات، مدارس، کسب و کارها، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و همچنین منازل شخصی استفاده می‌شود. طرح‌ تقویم دیواری براساس ابعاد و موضوع قابل دسته بندی هستند که در اینجا انواع تقویم دیواری براساس موضوع را ذکر می‌کنیم:

  • - تقویم مذهبی
  • - تقویم باستانی
  • - تقویم مشاغل
  • - تقویم کودکانه
  • - تقویم شهدا
  • - تقویم رهبری
  • - تقویم طبیعت
  • - تقویم عاشقانه
  • - تقویم خانواده

 طرح تقویم خام دیواری که بدون هیچ تصویر و پس زمینه‌ای می‌باشد، توسط طراحان ما به صورت کاملا لایه باز طراحی و برای دانلود شما در سایت طرح دات آی آر قرار گرفته است. طرح تقویم دیواری خام فقط شامل جداول تقویم است و کلیه تصاویر و طراحی تقویم به عهده کاربر است.

طرح لایه باز تقویم دیواری

همانطور که در بالا ذکر شد یکی از روش‌های تبلیغاتی، طراحی تقویم دیواری می‌باشد که می‌توان از آن‌ها برای آگاهی بخشی به مردم، تبریک و تسلیت و مقاصد تبلیغاتی استفاده کرد. امروزه بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها و همچنین بسیاری از مشاغل جهت معرفی نمودن خدمات و محصولات خود از تقویم‌ها استفاده می‌نمایند. طرح لایه باز تقویم دیواری که به صورت طرح آماده تفویم دیواری نیز در اینترنت موحود می‌باشد کار را برای طراحان، چاپخانه‌‌ها و مشاغل بسیار راحت کرده است و فرآیند طراحی تا چاپ را سرعت بخشیده است. طرح دات آی آر نیز انواع طرح تقویم لایه باز دیواری را برای کاربران و مشتریان خود فراهم نموده است. در طرح لایه باز تقویم دیواری، طراح به همه‌ی قسمت‌های طرح لایه باز دسترسی داشته و می‌تواند تصاویر موجود در تقویم و متن‌ها بر اساس سلسقه خود تغییر دهد و ذخیره نماید. بعنوان مثال تصاویر مشاغل، لوگو، نام برند، اعداد، جدول‌ها، متون و دیگر اجزای تقویم دیواری لایه باز استفاده شده به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می‌تواند با توجه به سلیقه خود یا مشتری، طرح مورد نظر را سفارشی سازی کرده و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف نموده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح لایه باز اضافه نماید. فایل لایه باز تقویم دیواری که معمولا فرمت آن .psd می‌باشد اختیارات زیادی را به کاربران می‌دهد. فرمت psd در نرم افزار فتوشاپ قابل مشاهده می‌باشد. پس از پایان طراحی، هنگامی که فایل را با فرمت پی اس دی ذخیره می‌کنید، امکان ویرایش مجدد و اعمال تغییرات را دارید و با این قابلیت، بی شک طرح‌های لایه باز کمک بسیار بزرگی به طراحان می‌کنند.