طرح بنر رحلت امام خمینی

طرح بنر رحلت امام خمینی

شاید مردم ایران در طول حیات سیاسی خود، روزی غمبارتر و تلخ تر از 14 خرداد 1368 را تجربه نکرده باشد. روزی که امام خمینی(ره) رهبر بزرگ و دوراندیش خود و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را از دست دادند. شخصیتی برجسته که تأثیری عمیق و سرنوشت ساز بر تاریخ کشور کهن ایران گذاشت و همزمان ارادۀ مردم و آیین آنها یعنی اسلام را در چهارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران ، متجلی کرد. ولی حضرت امام تنها به عنوان یک سیاستمدار برای ملت ایران و همه مسلمانان مطرح نبود، بلکه ایشان یک عالم بزرگ دینی، رهبری مردمی و ساده زیست و مظهر مبارزه با ظلم و بی عدالتی به شمار می رفت. از همین روست که با وجود گذشت سالها از ارتحال امام خمینی یاد وی همچنان در دلها زنده و رهنمودهایش راهگشاست.با توجه به اهمیت سالگرد ارتحال امام خمینی و همچنین مراسم زیادی که در کشور برگزار میگردد طرح دات آی آر نگاه ویژه‌ای به این مناسبت داشته و سعی کرده‌ایم هر ساله جدیدترین طرح‌ بنر رحلت امام خمینی را طراحی و در اختیار کاربران قرار دهیم. طرح‌های لایه باز ارتحال امام شامل موارد مختلف از جمله طرح لایه باز رحلت امام خمینی، طرح بیلبورد ارتحال امام،طرح بنرارتحال امام،طرح بنر اطلاع رسانی مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام و در ابعاد مختلف مثل پلاکارد تسلیت رحلت امام خمینی، بیلبورد ارتحال امام، استند ایستاده امام خمینی، بنر پشت جایگاه مراسم بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی و ... می باشد. در سایت طرح دات آی آر، طرح سایر مناسبت‌های ملی و انقلابی مانند طرح بنر سالروز قیام 15 خرداد موجود می‌باشد.

ویژگی های بنر 14 خرداد و پوستر رحلت امام خمینی

طرح لایه باز 14 خرداد سالگرد رحلت امام خمینی با کیفیت بالا طراحی شده و شامل تایپوگرافی امام خمینی، اشعار و المان های مربوط به امام خمینی می باشد. بنر رحلت امام خمینی در سطح شهر، استندهای شهری، استند ایستاده، بیلبورد، پلاکارد ورودی ادارات و ارگان ها، پشت منبر و جایگاه مراسم ارتحال خمینی نصب می شود و تاثیر به سزایی در گرامیداشت این مناسبت مهم دارد. انواع طرح بنر و پوستر رحلت امام خمینی توسط طراحان طرح دات آی آر بصورت کاملا لایه باز طراحی و برای دانلود در سایت موجود می باشد. به دلیل ترویج شبکه اجتماعی اینستاگرام، علاوه‌بر طرح بنر ارتحال امام خمینی، طرح اینستاگرام ارتحال امام خمینی نیز روی سایت طرح دات آی آر قرار داده شده است. افراد زیادی از طرح اینستاگرام ارتحام امام خمینی را به‌صورت پست و استوری برای اطلاع‌رسانی، بزرگداشت و تسلیت این روز استفاده می‌کنند. 

پوستر ارتحال امام خمینی، بنر ارتحال امام خمینی، فایل لایه باز رحلت امام خمینی، بنر تسلیت رحلت امام خمینی

طرح لایه باز رحلت امام خمینی

به تمام طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد ، طرح لایه باز می گویند. در یک طرح لایه باز  رحلت امام خمینی طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می تواند تصاویر، متن‌ها، افکت‌ها و هر المانی که در طرح لایه باز بنر گرامی‌داشت ارتحال امام استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و با توجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی سازی کند و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف کرده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح اضافه کند.