طرح لایه باز تقویم مشاغل

- 1037 فایل

طرح تقویم مشاغل

طراحی تقویم مشاغل، روشی هوشمندانه در حوزه ی تبلیغات و بازاریابی ست و این به این معناست که تقویم ها، هم وسیله ی مناسبی برای یادآوری تاریخ و مناسبتها و هم ابزار کاربردی جهت تبلیغات شغلی و پروموشن می باشد. زیرا تبلیغات موجود در طرح تقویم، به مدت حدود یک سال در کنار مشتریان مانده و باعث می شود شغل شما در ذهن مشتری باقی بماند. هر چقدر طرح تقویم مشاغل به صورت حرفه ای تری طراحی شده باشد، جذابیت بیشتری داشته و به دنبال آن، ماندگاری ذهنی بیشتری نیز خواهد داشت، مردم از آن استقبال بیشتری نموده و شغل شما بیشتر دیده خواهد شد. طرح تقویم دیواری، نقش زیادی در زندگی داشته و همچنین طراحی آن بسیار حائز اهمیت می باشد. همه ی ما از اهمیت دانستن زمان و در دسترس بودن تقویم ها با خبریم. در واقع همه ی ما زمان زندگی خودمان را با استفاده از تقویم ها و برنامه ریزی برای انجام کارهای روزانه هماهنگ می کنیم و اینجاست که طرح تقویم دیواری، طرح تقویم رومیزی، طرح سررسید و ... اهمیت بسیاری پیدا می کنند. ابعاد، نوع طراحی و ... تقویم مشاغل می تواند بسته به سلیقه مشتریان متفاوت باشد. تقویم شغلی یکی از روش های موثر در جذب مشتری می باشد و استفاده ی تبلیغاتی از آن بسیار سودمند است. علاوه بر این، هزینه ی چاپ و استفاده از آن جهت تبلیغات، نسبت به چاپ بنر های تبلیغاتی در سطح شهر به صرفه تر بوده و مدت زمان بیشتری در کنار مشتری باقی می ماند. همانطور که اشاره شد، تقویم های دیواری مشاغل، شامل تقویم شمسی، تقویم قمری و تقویم میلادی هستند. با توجه به نوع تقویم به کار رفته، محل قرارگیری تبلیغات در صفحه متفاوت است. طرح تقویم تبلیغاتی شغلی انواع مختلفی دارد از جمله : تقویم دیواری افقی، تقویم دیواری عمودی باریک و یا پهن.

تقویم دیواری مشاغل

در تقویم دیواری مشاغل سایت طرح دات آی آر، علاوه بر تقویم شمسی، تقویم قمری و تقویم میلادی نیز موجود می باشد که به صورت لایه های کاملا جدا از یکدیگر، قابلیت حذف نمودن یا ویرایش را دارند. تقویم مشاغل یکی از بهترین گزینه ها برای ادارات و ارگانها، فروشگاه های کالا و مشاغلی مانند: تقویم املاک، تقویم تاکسی تلفنی، موسسه حمل و نقل، تقویم قالیشویی، تقویم نمایشگاه اتومبیل، تقویم پیتزا فروشی و یا تقویم فست فود، تقویم پرده سرا، تقویم فروشگاه موتورسیکلت، تقویم نمایشگاه کابینت، تقویم نمایشگاه مبلمان، تقویم رستوران، تقویم خشکشویی و تقویم تزئینات و لوکس اتومبیل می باشند.

طرح تقویم دیواری 1401 مشاغل

طرح تقویم مشاغل 1401 هر ساله از تقویم های دیواری بسیار محبوب نزد مشتریان بوده و از آن استفاده های بسیاری می گردد. انواع تقویم تبلیغاتی از جمله تقویم هایی است که در انتهای هر سال، مشاغل مختلف جهت هدیه دادن به مشتریان خود، توجه ویژه ای به آن دارند. طرح تقویم تبلیغاتی دیواری یکی از نمونه های پرکاربرد تقویم دیواری می باشد. انواع طرح تقویم سال 1401 چه به صورت تقویم دیواری، چه به صورت تقویم رومیزی و چه به عنوان سررسید توسط طراحان ما به شکل کاملا لایه باز طراحی و برای دانلود در سایت طرح دات آی آر قرار می گیرد.

طرح لایه باز تقویم مشاغل

به همه ی طرح ها و فایل های گرافیکی که ما بتوانیم هر گونه ویرایش و تغییری را بر روی آنها انجام دهیم، طرح لایه باز می گویند. در یک طرح لایه باز تقویم مشاغل، طراح به همه ی قسمتهای طرح لایه باز دسترسی داشته و می تواند تغییرات مورد نظر خود را اعمال و ذخیره نماید. بعنوان مثال تصاویر مشاغل، لوگو برند، وکتور، اعداد، جدولها، متون و دیگر بخش های تبلیغاتی یا اجزای طرح لایه باز تقویم دیواری، به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می تواند با توجه به سلیقه خود یا مشتری، طرح مورد نظر را سفارشی سازی کرده و یا می تواند قسمتی از طرح را حذف و بخش های جدیدی را به طرح لایه باز اضافه نماید. طرح لایه باز که معمولا فرمت آن .psd می باشد اختیارات زیادی را به کاربران می دهد. فرمت psd در نرم افزار فتوشاپ قابل مشاهده می باشد. پس از پایان طراحی، هنگامی که فایل را با فرمت پی اس دی ذخیره می کنید، امکان ویرایش مجدد و اعمال تغییرات را دارید و با این قابلیت، بی شک طرح های لایه باز کمک بسیار بزرگی به طراحان می کنند. یکی از روش های تبلیغاتی، چاپ تقویم تبلیغاتی می باشد که با این کار، در همه ی اوقات سال، برند تبلیغاتی شما، در نظر مشتری باقی مانده و باعث پیشرفت کاری شما می گردد. امروزه بسیاری از شرکتها و سازمانها و همچنین بسیاری از مشاغل جهت معرفی نمودن خدمات و محصولات خود از تقویم مشاغل استفاده می نمایند.