تایپوگرافی هفته بسیج و کالیگرافی بسیج

تایپوگرافی به معنی شکل‌نگاری یا هنر چیدن حروف و متن در کنار هم است، که در آن طراح می‌کوشد با تغییر عناصر متن، مثل اندازه، فاصله حروف، شکل حروف، فاصله خطوط، پاراگراف بندی و مواردی از این دست زبان بصری برای تایپ به وجود آورد به طوری که متن را از نظر ظاهری برای بیننده جذاب، واضح و خوانا می‌کند درحالی‌که کالی گرافی به معنای خوشنویسی یا هنر زیبانویسی است. تفاوت اصلی بین این دو هنر آن بوده که هدف در تایپوگرافی، ایجاد زیبایی بصری در کنار خوانایی است؛ اما هدف کالیگرافی نشان‌دادن زیبایی است و نیازی به رعایت خوانایی وجود ندارد.

تایپوگرافی در طیف گسترده‌ای از امور هنری، مثل ساخت تیتراژ فیلم، طراحی گرافیک، طراحی کتاب‌های کمیک، طراحی مالتی مدیا و… کاربرد دارد. تایپوگرافی و کالی گرافی بسیج هم از جمله مواردی است که می‌تواند در طرح بنر هفته بسیج، طرح پست و استوری اینستاگرام هفته بسیج و حتی در ساخت کلیپ و ویدیو هفته بسیج و... استفاده شود.

طرح تایپوگرافی بسیج

تایپوگرافی هفته بسیج و خوشنویسی و خطاطی بسیج، یک نمونه از طراحی به این سبک می‌باشد. ما در طرح دات آی آر، نمونه‌هایی از طرح تایپوگرافی بسیج مانند تایپوگرافی بسیج لشکر مخلص خداست، تایپوگرافی بسیج مدرسه عشق است و .... را جهت استفاده شما کاربران و طراحان عزیز بر روی سایت قرار داده‌ایم.

ویژگی‌‌های طرح خوشنویسی بسیج

برای طرح خوشنویسی بسیج، ابتدا اتود آن به شکل دستی طراحی شده، سپس در فتوشاپ با استفاده از ابزار پینت به صورت برداری تکمیل شده است. ما در طرح دات آی آر بهترین طرح‌های تایپوگرافی ملی و مذهبی را مانند خوشنویسی بسیج لشکر مخلص خداست برای شما آماده نموده‌ایم شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود آن‌ها را دانلود کرده و از کارهای با کیفیت ما استفاده نمایید.

طرح لایه باز تایپوگرافی بسیج

 طرح لایه بازبه کلیه فایل‌ها و طرح‌هایی گفته می‌شود که طرح‌ها می‌تواند با سلیقه خود محتوای آن را تغییر داده و یا در آن‌ها دخل و تصرف داشته باشد. طرح لایه باز تایپوگرافی بسیج و هفته بسیج با استفاده از فوتشاپ CS5 و با کیفیت بالا طراحی شده است که شما بر اساس سلیقه خود می‌توانید تایپوگرافی مورد نظر خود را دانلود و برای طراحی بنر هفته بسیج، پست اینستاگرام و سایر طرح‌های مرتبط با این مناسبت استفاده نمایید

دانلود طرح لایه باز تایپوگرافی بسیج,خوشنویسی بسیج,طرح کالیگرافی بسیج,تایپوگرافی و کالیگرافی لایه باز بسیج,نقاشی خط بسیج,نقاشی خط لایه باز بسیج,خوشنویسی روز بسیج,وکتور بسیج,طرح خوشنویسی بسیج,خوشنویسی لایه باز بسیج