طرح بنر ولادت حضرت ابوالفضل

- 51 فایل

طرح بنر ولادت حضرت ابوالفضل

حضرت عباس(ع) فرزند بزرگ امیر مؤمنان علی(ع) و فاطمه دختر خزام و برادر کوچک‌تر حسین بن علی است. ابوالفضل (عباس بن علی) یا قمر بنی‌هاشم زاده ۴ شعبان ۲۶ هجری قمری است. شهرت و محبوبیت ابوالفضل نزد مسلمانان به ویژه شیعیان بیشتر به خاطر جنگاوری دلاورانه و همچنین وفاداریش نسبت به حسین بن علی در نبرد کربلا می‌باشد. روز ولادت حضرت ابوالفضل یکی از روزهای شعبانیه می‌باشد و در کشور ما این روز نیز اهمیت ویژه‌ای دارد و در سراسر ایران در مساجد، حسینیه‌ها، سازمان‌ها و حتی خیابان‌ها مراسم جشن و بزرگداشت برگزار می‌شود و از بنر، پوستر، پلاکارد، بیلبورد، استند‌ در اغلب مکان‌ها برای تبریک، اطلاع‌رسانی و بزرگداشت این روز استفاده می‌شود. ما در طرح دات آی آر به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت عباس انواع طرح پوستر ولادت حضرت عباس، طرح بنر ولادت حضرت ابوالفضل، بنر جایگاه جشن میلاد حضرت ابوالفضل، بنر اطلاعیه جشن ولادت حضرت ابوالفضل و ... را طراحی و ارائه نموده‌ایم.

پوستر ولادت حضرت عباس

پوسترها کاغذهای چاپی هستند که معمولا یک صفحه خلاقانه برای جلب توجه دارند و در عین حال اطلاعات کمی را نیز ارائه می‌دهند. انواع بی‌شماری از پوستر وجود دارد و همه آن‌ها از نظر مضامین و طرح‌ها متنوع هستند، اما همگی در هدف خود متقاعد کننده و چشم نواز هستند. در این بخش شاهد یکی دیگر از طرح های لایه باز مذهبی تحت عنوان طرح پوستر ولادت حضرت عباس با فرمت psd برای فتوشاپ می‌باشید. سایز و ابعاد پوستر لایه باز ولادت حضرت ابوالفضل به گونه‌ای است که مناسب جهت چاپ بر روی بنر و یا پرینت بر روی پوستر می‌باشد. پوستر میلاد حضرت ابوالفضل شامل طرح پوستر تبریک میلاد حضرت عباس و پوستر اطلاع رسانی جشن ولادت حضرت ابوالفضل است.

طرح لایه باز ولادت حضرت ابوالفضل

به تمام طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. در فایل لایه باز ولادت حضرت عباس که می‌تواند شامل بنر، پوستر، استند، بیلبورد، پلاکارد باشد طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می‌تواند تصاویر، متن‌ها، افکت‌ها و هر المانی که در طرح لایه باز میلاد حضرت ابوالفضل استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و با توجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی‌سازی کند و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف کرده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح اضافه کند.

ویژگی‌های بنر و پوستر لایه باز میلاد حضرت ابوالفضل

  • کیفیت و رزولوشن بالا
  • کاملا لایه باز با فرمت PSD
  • قابل اجرا در برنامه فتوشاپ
  • مناسب جهت چاپ بر روی بنر و یا پوستر

طرح دات آی آر بهترین مرجعه ارائه دهنده طرح‌های لایه باز

سایت طرح دات آی آر توانسته است با کمک ده‌ها طراح حرفه‌ای، فایل‌های لایه باز زیادی را برای شما آماده کند. اگر به قسمت طرح های لایه باز سایت مراجعه کنید موضوعات کامل و مختلفی را مشاهده خواهید کرد که تمامی سلیقه‌ها را پوشش خواهد داد.ما در طرح دات آی آر سعی داریم بهترین کیفیت را برای شما آماده کنیم. همچنین تنوع طرح‌های لایه باز در طرح دات آی آر بسیار زیاد است که می‌توانید متناسب با سلیقه خود آن‌ها را دانلود کرده و از کارهای با کیفیت ما استفاده نمایید.