طرح لایه باز بنر روز پزشک

طرح بنر روز پزشک

روز پزشک روزی است که به منظور قدردانی از زحمات و خدمات پزشکان به زندگی افراد و جوامع جشن گرفته می‌شود. در ایران روز اول شهریورماه، هم‌زمان با زادروز بوعلی سینا، به پاس خدمات او به علوم پزشکی، تألیفات و فعالیت او در این رشته و برای بزرگداشت پزشکان، روز پزشک نام‌گذاری شده‌است. ابوعلی سینا، پزشک و فیلسوف معروف متولد شهر بخارا است و در همدان، یکی از شهرهای تاریخی ایران است به خاک سپرده شده است. ابوعلی سینا از مشهورترین و تاثیرگذارترین فیلسوفان و دانشمندان ایران است که آثارش در زمینه فلسفه ارسطویی و پزشکی اهمیت بسیار دارد. با توجه به اهمیت روز پزشک برای چاپ بنر، طرح دات آی آر نگاه ویژه ای به این مناسبت داشته و سعی کرده‌ایم هر ساله جدیدترین و با کیفیت ترین طرح های لایه باز روز پزشک را طراحی و در اختیار کاربران قرار دهیم.

طرح بنر روز پزشک، بنر لایه باز روز پزشک، پوستر روز پزشک و مدافع سلامت، طرح لایه باز روز پزشک

ویژگی های بنر روز پزشک

طرح های لایه باز روز پزشک شامل طرح بنر بزرگداشت ابوعلی سینا، طرح بنر تبریک روز پزشک و مدافعان سلامت می باشد که در ابعاد مختلف مانند طرح بنر و پوستر روز پزشک، طرح پلاکارد روز پزشک، طرح بیلبورد روز پزشک ، طرح لمپوست روز پزشک ، طرح استند و بنر ایستاده روز پزشک طراحی میشوند. طرح بنر روز پزشک در سطح شهر جهت تبریک روز پزشک به صورت پوستر، پلاکارد، بیلبورد، لمپوست، استند و بنر ایستاده استفاده میشود. همچنین در بیماستان ها و کلینیک های پزشکی جهت تبریک این مناسبت از پوستر، استند و پلاکارد روز پزشک جهت ورودی سازمان استفاده میکنند که تاثیر به سزایی در گرامیداشت این مناسبت مهم دارد. انواع طرح های روز پزشک توسط طراحان طرح دات آی آر به صورت کاملا لایه باز طراحی و در دسترس کاربران سایت قرار گرفته است. طرح لایه باز روز پزشک با کیفیت بالا طراحی شده و شامل طرح های گرافیکی، تصاویر، وکتور، تایپوگرافی والمان های مربوط به پزشکی می باشد. به دلیل ترویج شبکه اجتماعی اینستاگرام، علاوه‌بر طرح بنر روز پزشک، طرح اینستاگرام روز پزشک نیز روی سایت طرح دات آی آر قرار داده شده است. افراد زیادی از طرح اینستا روز پزشک به‌صورت پست و استوری برای اطلاع‌رسانی و تبریک این روز استفاده می‌کنند.

بنر خام روز پزشک، پوستر لایه باز روز پزشک، طرح لایه باز بنر روز پزشک، طرح بیلبورد روز پزشک

طرح لایه باز روز پزشک

به تمام طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. در یک طرح لایه باز روز پزشک طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می‌تواند تصاویر، متن‌ها، افکت‌ها و هر المانی که در طرح روز پزشک استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و با توجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی‌ سازی کند و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف کرده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح اضافه کند.

پوستر خام روز پزشک، بنر رایگان روز پزشک، بنر روز پزشک و مدافعان سلامت، دانلود بنر روز پزشک، طرح پوستر روز پزشک