طرح بنر و تابلو پارچه سرا

- 32 فایل
  • مرتب سازی بر اساس:
  • جدیدترین پربازدیدترین بیشترین دانلود
 • وضعیت دانلود
 • نوع دانلود
 • نوع فایل
 • فرمت
 • مد
 • رزولوشن
 • ابعاد

بنر پارچه فروشی برای تبلیغات، برند‌سازی و معرفی پارچه فروشی استفاده می‌شود. طرح بنر پارچه فروشی در بخاطر سپردن نام فروشگاه پارچه تاثیر بسزایی دارد. بنابراین طرح بنر و تابلو پارچه فروشی توسط طراحان متخصص سایت طرح دات آی آر طراحی و بر روی سایت قرار داده شده است. در طراحی بنر پارچه سرا تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

طرح بنر پارچه فروشی

بنر خام پارچه فروشی یک قالب آماده گرافیکی از پیش طراحی شده است. بنر خام پارچه سرا به عنوان یک الگوی گرافیکی نیز شناخته می‌شود. مزیت اصلی بنر تبلیغاتی پارچه فروشی در این است که اجزا و عناصر مختلف آن به صورت لایه‌های جداگانه درج شده‌اند. این بنرها ممکن است شامل پس‌زمینه یا طرح اصلی، اما متن، تصاویر و دیگر جزئیات هنوز به صورت نهایی تعیین نشده‌اند. این بنرها به عنوان پایه‌ای برای شروع فرآیند طراحی و تبلیغات محسوب می‌شوند و موجب سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی یک بنر تبلیغاتی پارچه فروشی می‌شوند. طرح بنر خام فروشگاه پارچه معمولاً به منظور ایجاد یک پایه اولیه برای طراحی بنرهای تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی در فضای فیزیکی استفاده می‌شود. این بنرها توسط تیم طراحی طرح دات آی آر ایجاد شده اند و شما با تغییرات ویرایش آن‌ها می‌توانید نیازهای خاص تبلیغاتی یک مغازه پارچه فروشی را برطرف کنید.

طرح تابلو پارچه فروشی

بنر و تابلو پارچه فروشی یکی از عناصر مهم در تبلیغات و جذب مشتریان برای پارچه فروشی ها می باشد. این تابلوها معمولاً حاوی نام مغازه پارچه فروشی، لوگو و شاید شعار یا پیامی جذاب و مرتبط با فعالیت فروشگاه هستند. طراحی تابلو پارچه سرا باید جذاب، متمایز و قابل تشخیص باشد تا بتواند توجه مشتریان را به خود جلب کند و هویت برند پارچه فروشی را به خوبی منعکس کند. همچنین در طراحی تابلو فروشگاه پارچه می بایست از فونت‌ها و رنگ‌هایی که با هویت برند سازگاری داشته باشد، استفاده کرد. تابلو پارچه فروشی باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا از دور قابل مشاهده باشد و مشتریان را به سمت مغازه پارچه فروشی هدایت کند. بنابراین دقت در انتخاب طرح تابلو پارچه فروشی بسیار مهم است از این رو در طرح دات آی آر تمامی طرح های لایه باز تابلو پارچه فروشی، توسط طراحان متخصص طراحی و بر روی سایت قرار داده شده است.

بنر تبلیغاتی پارچه سرا

طرح دات آی آر با ارائه انواع طرح لایه باز، موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه کاربران می‌شود. طرح لایه باز بنر پارچه فروشی با فرمت psd و قابل ویرایش در اختیار کاربران قرار داده شده است که به راحتی می‌توان رنگ‌بندی، تصاویر، متن، جلوه‌ها و سایر موارد موجود در فایل را بعد از باز کردن تغییر داده و سفارشی کنید. در طرح آماده بنر پارچه فروشی از انواع المان‌های مرتبط مانند تصاویر، وکتور و المان‌های با کیفیت پارچه استفاده شده است. بنر لایه باز پارچه سرا با طرح گرافیکی حرفه‌ای که دارد یک طرح فوق العاده‌ و منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می‌توانید قسمت‌هایی از فایل لایه باز بنر پارچه فروشی را حذف یا قسمت های جدیدی به آن اضافه کنید.

طرح لایه باز بنر فروشگاه پارچه

طرح بنر فروشگاه پارچه می‌تواند فضایی برای نمایش لوگو، نام تجاری و برند پارچه فروشی ایجاد کند. انواع طرح بنر پارچه فروشی توسط طراحان طرح دات آی آر بصورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش در برنامه فتوشاپ طراحی شده و برای دانلود در سایت موجود است. Tarh.ir سعی دارد با رعایت اصول طراحی و استانداردهای چاپ طرح های با کیفیت و منحصر به فرد را به شما کاربران گرامی ارائه دهد. طرح های psd پارچه فروشی موجود در سایت دارای کیفیت استاندارد، رزولوشن و dpi مناسب هستند و قابلیت چاپ لارج فرمت دارند. طرح لایه باز بنر پارچه سرا با کیفیت بالا و با طراحی خاص به گونه ای طراحی شده که از انواع تصاویر، المان‌ها و تایپوگرافی های مربوط به پارچه فروشی استفاده شده است.

درحال بارگذاری ...
--}}