طرح بنر و تابلو کافی شاپ، قهوه خانه و قهوه فروشی

- 124 فایل
  • مرتب سازی بر اساس:
  • جدیدترین پربازدیدترین بیشترین دانلود
 • وضعیت دانلود
 • نوع دانلود
 • نوع فایل
 • فرمت
 • مد
 • رزولوشن
 • ابعاد
طرح استیکر فروشگاه قهوه شامل وکتور فنجان قهوه جهت چاپ استیکر فروشگاه قهوه

طرح لایه باز

طرح استیکر فروشگاه قهوه با عکس قهوه

طرح لایه باز استیکر شیشه قهوه فروشی شامل وکتور فنجان قهوه جهت چاپ استیکر فروشگاه قهوه

طرح لایه باز

طرح لایه باز استیکر شیشه قهوه فروشی با عکس دانه های قهوه

برچسب شیشه قهوه فروشی شامل وکتور فنجان قهوه جهت چاپ استیکر فروشگاه قهوه

طرح لایه باز

برچسب شیشه قهوه فروشی با وکتور باریستا

طرح لایه باز استیکر قهوه فروشی شامل وکتور فنجان قهوه جهت چاپ استیکر فروشگاه قهوه

طرح لایه باز

طرح لایه باز استیکر قهوه فروشی به صورت لایه باز

طرح لایه باز بنر قهوه خانه شامل عکس پیرمرد و قلیان جهت چاپ بنر و تابلو کافی شاپ

طرح لایه باز

تابلو قهوه خانه مناسب بنر قلیان سرا

دانلود بنر قهوه خانه شامل عکس پیرمرد و قلیان جهت چاپ بنر و تابلو کافی شاپ

طرح لایه باز

دانلود بنر قهوه خانه با عکس قلیان و چای

طرح لایه باز بنر قهوه خانه شامل عکس پیرمرد و قلیان جهت چاپ بنر و تابلو کافی شاپ

طرح لایه باز

طرح لایه باز بنر قهوه خانه با قابلیت ویرایش المان ها

طرح لایه باز بنر کافی شاپ شامل عکس فنجان قهوه جهت چاپ بنر و تابلو چاپ بنر قهوه خانه و چایخانه

طرح لایه باز

طرح لایه باز بنر کافی شاپ با عکس فنجان قهوه و کیک

طرح آماده بنر کافی شاپ شامل عکس فنجان قهوه جهت چاپ بنر و تابلو چاپ بنر قهوه خانه و چایخانه

طرح لایه باز

طرح آماده بنر کافی شاپ با قابلیت ویرایش المان ها

طرح لایه باز تابلو کافه شامل تصویرسازی نوشیدنی جهت چاپ بنر و تابلو چاپ بنر قهوه خانه و چایخانه

طرح لایه باز

طرح لایه باز تابلو کافه با تم نارنجی

طرح آماده استیکر قهوه فروشی شامل وکتور فنجان قهوه جهت چاپ استیکر فروشگاه قهوه

طرح لایه باز

طرح آماده استیکر قهوه فروشی با قابلیت ویرایش

طرح لایه باز برچسب شیشه فروشگاه قهوه شامل وکتور فنجان قهوه جهت چاپ استیکر فروشگاه قهوه

طرح لایه باز

طرح لایه باز برچسب شیشه فروشگاه قهوه با عکس فنجان قهوه

طرح آماده بنر کافی شاپ شامل عکس فنجان قهوه جهت چاپ بنر و تابلو چاپ بنر قهوه خانه و چایخانه

طرح لایه باز

طرح بنر کافی شاپ لایه باز با عکس فنجان قهوه

طرح لایه باز بنر کافه شامل عکس فنجان قهوه جهت چاپ بنر و تابلو چاپ بنر قهوه خانه و چایخانه

طرح لایه باز

طرح لایه باز بنر کافه با تم زرد

طرح لایه باز پوستر کافی شاپ شامل عکس فنجان قهوه جهت چاپ بنر و تابلو چاپ بنر قهوه خانه و چایخانه

طرح لایه باز

طرح لایه باز پوستر کافی شاپ با قابلیت ویرایش المان ها

طرح آماده استیکر کافی شاپ شامل وکتور فنجان قهوه جهت چاپ استیکر کافه

طرح لایه باز

طرح آماده استیکر کافی شاپ با وکتور فنجان قهوه

طرح لایه باز استیکر کافی شاپ شامل عکس فنجان قهوه جهت چاپ استیکر کافیشاپ

طرح لایه باز

طرح لایه باز استیکر کافی شاپ با عکس فنجان قهوه

طرح استیکر کافه روی شیشه مغازه شامل عکس فنجان قهوه جهت چاپ استیکر کافیشاپ

طرح لایه باز

طرح استیکر کافه روی شیشه مغازه با قابلیت ویرایش المان ها

طرح برچسب روی شیشه کافی شاپ شامل عکس فنجان قهوه جهت چاپ استیکر کافیشاپ

طرح لایه باز

طرح برچسب روی شیشه کافی شاپ با تم نارنجی

طرح لایه باز استیکر کافه شامل عکس فنجان قهوه جهت چاپ استیکر کافیشاپ

طرح لایه باز

طرح لایه باز استیکر کافه با عکس فنجان قهوه

برای اینکه یک تجارت موفق و کامل را داشته باشید، حتما نیاز به تبلیغات خواهید داشت. برای شروع تبلیغات نیاز به یک بنر حرفه‌ای دارید. طراحی بنر و تابلو برای کافی شاپ و قهوه خانه یک فرآیند مهم است که به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و همچنین ارتباط بین کافه و مشتریان آن عمل می‌کند. اطلاعات موجود در بنر و تابلو کافی شاپ باید به اندازه‌ای باشد که مخاطب بتواند اطلاعات لازم را در زمینه کافه و قهوه خانه از طرح بنر کافه قهوه بگیرد. یک بنر بایستی با اصول مشخصی پیش برود تا بتواند موفق ظاهر شود. ما در این بخش انواع طرح بنر کافی شاپ و قهوه خانه سنتی را توسط تیم طراح متخصص طراحی و به صورت فایل لایه باز روی سایت قرار داده‌ایم. شما می‌توانید پیش نمایش طرح‌های خود را مشاهده و طرح مورد نظر خود را دانلود نمایید.

طرح بنر کافی شاپ

طرح بنر کافی‌شاپ می‌تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر برای جذب مشتریان و افزایش فروش در کافه شما عمل کند. این بنرها معمولاً در داخل و خارج از کافی‌شاپ قرار می‌گیرند. طرح بنر کافی‌شاپ با نمایش لوگو، رنگ‌ها و سبک طراحی هویت برند کافی‌شاپ را تقویت می‌کند و به افزایش شناخت برند کمک می‌کند. طرح های بنر کافی شاپ با فرمت psd و با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی و به صورت کاملاً لایه باز بر روی سایت بارگذاری شده است. فایل های فتوشاپ را می‌توان به طور جزئی یا کامل برای مشتری ویرایش کرد. تغییراتی که گرافیست در طرح بنر و تابلو ایجاد می‌کند طیف وسیعی را شامل می‌شود. رنگ، متن، آدرس، عکس، توضیحات و ... قابل تغییر و ویرایش می‌باشد. طرح لایه باز کافی شاپ به صورت طرح های زیر و در ابعاد مختلف قابل چاپ و استفاده است:

 • تابلو کافی شاپ ، قهوه خانه ، فروشگاه قهوه
 • استند کافی شاپ ، قهوه خانه ، فروشگاه قهوه
 • استیکر کافی شاپ ، قهوه خانه ، فروشگاه قهوه
 • پرچم ساحلی کافی شاپ ، قهوه خانه ، فروشگاه قهوه

 طرح تابلو کافی شاپ

بنر و تابلو کافی شاپ یکی از عناصر مهم در تبلیغات و جذب مشتریان برای کافی‌شاپ‌ها می باشد. این تابلوها معمولاً حاوی نام کافی‌شاپ، لوگو و شاید شعار یا پیامی جذاب و مرتبط با فعالیت کافی‌شاپ هستند. طراحی تابلو کافی‌شاپ باید جذاب، متمایز و قابل تشخیص باشد تا بتواند توجه مشتریان را به خود جلب کند و هویت برند کافی‌شاپ را به خوبی منعکس کند. همچنین در طراحی تابلو کافه می بایست از فونت‌ها و رنگ‌هایی که با هویت برند سازگاری داشته باشد، استفاده کرد. تابلو کافی شاپ باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا از دور قابل مشاهده باشد و مشتریان را به سمت کافی‌شاپ هدایت کند. بنابراین دقت در انتخاب طرح تابلو کافی شاپ بسیار مهم است از این رو در طرح دات آی آر تمامی طرح های لایه باز تابلو کافی شاپ، توسط طراحان متخصص طراحی و بر روی سایت قرار داده شده است.

طرح بنر قهوه خانه سنتی

طرح بنر قهوه خانه یک قالب آماده گرافیکی از پیش طراحی شده است. بنر و تابلو قهوه خانه سنتی به عنوان یک الگوی گرافیکی نیز شناخته می‌شود. در طرح قهوه خانه سنتی می‌توان از الگوها و طرح‌های مرتبط با قهوه‌خانه‌های سنتی مانند زمینه‌های چوبی، طرح‌های قدیمی، طبیعی و الهام گرفتن از عناصر قهوه‌خانه‌های قدیمی استفاده کنید. مزیت اصلی بنر خام قهوه خانه در این است که اجزا و عناصر مختلف آن به صورت لایه‌های جداگانه درج شده‌اند. این بنرها به عنوان پایه‌ای برای شروع فرآیند طراحی و تبلیغات محسوب می‌شوند و موجب سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی یک بنر تبلیغاتی قهوه خانه می‌شوند. طرح بنر و تابلو قهوه خانه معمولاً به منظور ایجاد یک پایه اولیه برای طراحی بنرهای تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی در فضای فیزیکی یا آنلاین استفاده می‌شود. این بنرها توسط تیم طراحی طرح دات آی آر ایجاد شده اند و شما با تغییرات ویرایش آن‌ها می‌توانید نیازهای خاص تبلیغاتی یک قهوه خانه را برطرف کنید.

طرح تابلو قهوه فروشی

تابلو مغازه یکی از مهمترین بخش هایی است که باید برای معرفی و تبلیغ کسب و کار خود به آن توجه کنید و یکی از اولین چیزهایی است که مخاطب درباره فروشگاه و برند شما می شناسد. تابلو قهوه فروشی برای معرفی فروشگاه قهوه و خدمات آن در سردر ورودی مغازه قهوه فروشی نصب می‌شود. حالا اگر تابلو قهوه فروشی زیبا و جذاب باشد مشتری را برای ورود به مغازه قهوه ترغیب می‌کند. بنابراین دقت در انتخاب طرح تابلو قهوه فروشی بسیار مهم است و به صاحبان کسب و کارها توصیه می شود.

طرح بنر قهوه فروشی

در طرح تابلو و بنر قهوه فروشی از تصاویر فنجان قهوه، دانه های قهوه، دستگاه های قهوه ساز و... استفاده شده است.

انتخاب فونت‌هایی که با شخصیت و استایل قهوه‌خانه سنتی سازگاری داشته باشند، مهم است. فونت‌های دست‌نوشته و متنی با حالت قدیمی و سنتی مناسب می‌باشند.

تناسب رنگ بنر و تابلو فروشگاه قهوه بسیار مهم است از این رو انتخاب رنگ‌های آرام و گرم مانند قهوه‌ای، قرمز، زرد طبیعی و سبز مایل به کرم برای جلب آرامش و دلنشینی مشتریان مفید است.

تمامی نکات طراحی بنر قهوه فروشی در تمامی طرح های لایه باز قهوه فروشی توسط طراحان مجرب طرح دات آی آر رعایت شده است. شما میتوانید با خیال راحت طرح مورد نظر خود را دانلود و در چاپخانه ها چاپ کنید.

طرح استیکر کافی شاپ

برچسب‌ روی شیشه یا استیکر از جمله ابزارهای مهم در زمینه تبلیغات در مکان‌های تجاری هستند. برچسب‌های تبلیغاتی معمولاً در مغازه ها، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، سینماها و دیگر مکان‌های عمومی نصب می‌شوند تا به مشتریان اطلاعاتی راجع به موارد مختلف ارائه دهند. شما میتوانید از استیکر کافی شاپ در جهت تبلیغات و برند سازی استفاده نمایید. طرح برچسب روی شیشه کافی شاپ محصولی بسیار کارآمد و مقرون به صرفه جهت زیبا نمودن فضای محیط کافه و رساندن پیام به مخاطب است. طرح استیکر کافی شاپ یا استیکر قهوه فروشی بعد از چاپ قابلیت نصب روی شیشه، چوب، سرامیک، فلز و هر سطح صافی را دارد. شما می‌توانید استیکرهای کافی‌شاپ را بر روی پنجره‌ها، درب‌ها یا دیوارهای داخلی کافی‌شاپ قرار داده و مشتریان را به سمت داخل کافی‌شاپ هدایت کنید. این استیکرها علاوه بر کارآیی و چشم نواز بودن جهت پوشاندن محل‌هایی که دارای نواقصی است، استفاده می‌شوند.

طرح استند کافی شاپ

استند کافی شاپ به عنوان ابزاری برای نمایش منو کافه، تخفیفات ویژه، ارائه خدمات بهتر و جذب مشتریان مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین بنر ایستاده کافی شاپ می‌تواند فضایی برای نمایش لوگو، نام تجاری و برند کافه ایجاد کند. انواع طرح استند کافه و طرح استند قهوه خانه توسط طراحان طرح دات آی آر بصورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش در برنامه فتوشاپ طراحی شده و برای دانلود در سایت موجود است. Tarh.ir سعی دارد با رعایت اصول طراحی و استانداردهای چاپ طرح های با کیفیت و منحصر به فرد را به شما کاربران گرامی ارائه دهد. طرح های psd کافی شاپ موجود در سایت دارای کیفیت استاندارد، رزولوشن و dpi مناسب هستند و قابلیت چاپ لارج فرمت دارند. طرح لایه باز استند کافی شاپ با کیفیت بالا و با طراحی خاص به گونه ای طراحی شده که از انواع تصاویر، المان‌ها و تایپوگرافی های مربوط به کافه قهوه استفاده شده است.

طرح پرچم ساحلی کافی شاپ

پرچم ساحلی کافی شاپ که به پرچم بادبانی یا پرچم سامورایی نیز معروف است راهکاري جديد، مدرن و زيبا براي تبليغ کافه شما است. شما با داشتن پرچم ساحلي بهتر ديده مي‌شويد و از رقبايتان متمايز خواهيد شد. نصب پرچم بادبانی کافی شاپ بسيار آسان بوده و به راحتي قابل جمع شدن و حمل و نقل و نصب مجدد است. این پرچم‌ها معمولاً بر روی استند‌هایی که به طور عمودی بر روی زمین قرار می‌گیرند، نصب می‌شوند و به وسیله باد متحرک می‌باشند. پرچم‌ ساحلی کافه یا پرچم ساحلی قهوه خانه با طراحی‌ها و رنگ‌های جذاب می‌توانند توجه مشتریان را به خود جلب کرده و آن‌ها را به سوی کافه قهوه جلب کنند.

درحال بارگذاری ...