طرح بنر روز قدس

بنر روز قدس، پوستر روز قدس

روز قدس یا روز جهانی قدس آخرین جمعه ماه رمضان است که امام خمینی در سال ۱۳۵۸ش (رمضان ۱۳۹۹ق) آن را روزی رسمی برای حمایت از مردم فلسطین دانست و از مسلمانان جهان خواست که برای کوتاه کردن دست رژیم صهیونیستی و پشتیبانان آن به هم بپیوندند. نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس، با حمایت بسیاری از روشنفکران و هنرمندان مواجه شد و امروزه علاوه بر ایران، در کشورهای مختلفی از جهان، راهپیمایی و مراسم روز قدس برگزار می‌شود. مراسم روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان برگزار می‌شود و رسانه‌های سراسر جهان، آن را پوشش رسانه‌ای می‌دهند. با توجه به اهمیت روز قدس برای چاپ بنر و پوستر، طرح دات آی آر نگاه ویژه‌ای به این مناسبت داشته و سعی کرده‌ایم هر ساله جدیدترین طرح های لایه باز روز قدس را به صورت طرح بنر روز قدس، طرح پوستر روز قدس، پوستر روز قدس و سردار سلیمانی طراحی و در اختیار کاربران قرار دهیم. طرح همچنین شما می‌توانید طرح بنر ماه رمضان و طرح بنر عید فطر را نیز در سایت طرح دات آی آر مشاهده و دانلود نمایید.

طرح لایه باز روز قدس

به تمام طرح ها و فایل های گرافیکی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. طرح لایه باز روز قدس با کیفیت بالا طراحی شده و شامل تایپوگرافی قدس لنا، اشعار و المان‌های مربوط به روز قدس می‌باشد. طرح لایه باز روز قدس شامل موارد مختلف از جمله بنر لایه باز روز قدس، پوستر لایه باز روز قدس، طرح لایه باز بنر گرامیداشت روز قدس طرح بنر راهپیمای روز قدس در ابعاد مختلف مثل پلاکارد روز قدس، بیلبورد روز قدس، استند ایستاده روز قدس و ... می‌باشد. در طرح لایه باز بنر روز قدس و طرح لایه باز پوستر روز قدس، طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می‌تواند تصاویر، متن‌ها، افکت‌ها و هر المانی که در فایل لایه باز روز قدس استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و با توجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی سازی کند و یا می تواند قسمتی از طرح را حذف کرده و یا بخش های جدیدی را به طرح اضافه کند.

پوستر روز قدس و سردار سلیمانی

روز قدس روز مبارزه با استکبار است. تلاش‌ها و مجاهدت‌های سردار سلیمانی و ارزش فعالیت ایشان در ایجاد امنیت برای سرزمین‌های اسلامی و کل جهان بود و آرمان اصلی او آزادی قدس شریف بود و برای همیشه روز قدس با نام شهید سلیمانی عجین شده است. پس از شهادت سردار سلیمانی، به منظور بزرگداشت این شهید و آرمان‌هایش، در روز قدس در سطح شهر، بنر و پوستر‌هایی با طرح روز قدس و سردار سلیمانی نصب می‌گردد. ما نیز در طرح دات آی آر، طرح لایه باز پوستر روز قدس و حاج قاسم سلیمانی را همراه با المان‌های روز قدس و تصویر حاج قاسم سلیمانی ارائه نموده‌ایم. شما کاربران عزیر می‌توانید بر اساس سلیقه خود، طرح مورد نظر خود را دانلود و جهت چاپ آن اقدام نمایید.