طرح ماگ و لیوان محرم

- 83 فایل
  • مرتب سازی بر اساس:
  • جدیدترین پربازدیدترین بیشترین دانلود
 • وضعیت دانلود
 • نوع دانلود
 • نوع فایل
 • فرمت
 • مد
 • رزولوشن
 • ابعاد
براساس موضوع

ماگ محرم

ماه محرم یکی از مهم‌ترین ماه‌های قمری است که جنگ و خونریزی در آن حرام است. از مهم‌ترین حوادث و رویداد‌های این ماه، شهادت امام حسین (ع) در واقعه خونین و بزرگ قیام تاسوعا و عاشوراست. با فرا رسیدن محرم، مکان‌های مذهبی، امام زاده‌ها و بعضی از معابر مهم شهر با نصب پرچم‌، کتیبه، بنر، ایستگاه‌های صلواتی و ... رنگ و بوی محرم و کربلا می‌گیرد. عموم مردم برای گرامیداشت این واقعه تاریخی و ب‌خاطر عزاداری شهادت اباعبدالله و یارانشان لباس سیاه به تن می‌کنند. همچنین مردم با توجه به عقاید و احساسات خود، دوست دارند از وسایل شخصی با نماد و نشانه محرم نیز استفاده کنند. ماگ محرم یکی از وسایل شخصی است که بخاطر نماد محرم مورد استقبال قرار گرفته است. شما همچنین می‌توانید ماگ محرم را به دوستان خود برای یادبود و یادگاری هدیه دهید. ما در سایت طرح دات آی آر انواع طرح ماگ محرم را جهت دانلود و چاپ بر روی ماگ استفاده نموده‌ایم. سایر طرح های لایه باز محرم مانند طرح بنر محرم، طرح اینستاگرام محرم و طرح تیشرت محرم نیز در سایت tarh.ir موجود می‌باشد.

طرح ماگ محرم، طرح لیوان محرم

طراحی‌های زیبا و متنوع ماگ‌ها، موجب شده تا این محصولات در دکوراسیون منزل، محل کار و هدیه به عزیزان نقش بسزایی داشته باشند. حتی بسیاری از افراد به ساخت کلکسیون ماگ و لیوان علاقه‌مندند. ما در طرح دات آی آر، انواع طرح لیوان و طرح ماگ را مطابق با همه‌ی سلیقه‌ها و برای مناسبت‌های مختلف در اختیار کاربران قرار داده‌ایم. طرح ماگ محرم از جمله طرح‌های ارائه شده برای ماگ و لیوان در سایت طرح دات آی آر می‌باشد. طرح ماگ محرم شامل المان‌های محرم پرچم، گنبد، صحرای کربلا، خون، کاروان، پرنده و تایپوگرافی اباعبدالله، حسین، ابوافضل، عباس، زینب، علی اکبر، علی اصغر و اشعاری مانند "باز این چه شورش است"، "این حسین کیست" می‌باشد. همچنین از طرح‌های ترکیبی مانند محرم و سردار سلیمانی، محرم و رهبری نیز برای طرح لیوان محرم استفاده شده است.

طرح لایه باز ماگ محرم

طرح‌ها و فایل‌‎های گرافیکی که می‌شود هر نوع ویرایش و تغییری را روی آن انجام داد، طرح لایه باز می‌نامند. در یک طرح لایه باز ماگ محرم طراح به همه‌ی قسمت‌های طرح لایه باز دسترسی داشته و می‌تواند تغییرات مدنظر خود را انجام داده و ذخیره نماید. بعنوان مثال تصاویر، وکتورها، تایپوگرافی اشعر و احادیث، افکت‌ها و همه‌ی المان‌هایی که در طرح لایه باز لیوان محرم استفاده شده به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می‌تواند با توجه به سلیقه خودش یا مشتریان، طرح لایه باز را طراحی سفارشی کرده و یا بخشی از طرح را حذف و یا بخش جدیدی را به آن اضافه کند. فرمت طرح لایه باز معمولا .psd می‌باشد و اختیارات زیادی را به کاربران می‌بخشد.

طرح ماگ محرم,ماگ محرم,طرح لیوان محرم,ماگ ماه محرم,طرح لایه باز ماگ محرم,طرح لیوان ماه محرم,ماگ محرم لایه باز,طرح ماگ امام حسین,طرح لیوان امام حسین,طرح لایه باز ماگ امام حسین,طرح لایه باز لیوان امام حسین,ماگ لایه باز امام حسین، طرح لیوان سید الشهدا، طرح ماگ سیدالشهدا

درحال بارگذاری ...