طرح بنر عید نوروز

- 556 فایل

نوروز از دو کلمه نو و روز تشکیل شده است و به معنی روز جدید می‌باشد، نوروز اولین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین ماه که به عنوان جشن سال نو ایرانیان شناخته می شود. این جشن بزرگ باستانی از از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران ایران باستان است که از گذشته تاکنون پابرجا مانده است. ایرانیان با فرا رسیدن سال نو سفره ی هفت سین پهن میکنند، هفت سین مجموعه‌ای از هفت چیزِ نمادین است که نام آن‌ها با حرف «سین» شروع می‌شود که شامل هفت مورد از موارد مقابل است: سیب، سنجد، سماق، سیر، سرکه، سبزه، سکه، سمنو و سنبل. با فرارسیدن عید نوروز تمام اعضای خانواده دور سفره هفت سین جمع می شوند و منتظر تحویل سال می مانند. با توجه به اهمیت عید نوروز و آغاز سال نو طرح دات آی آر نگاه ویژه‌ای به این مناسبت داشته و هرساله سعی نموده‌ایم جدید‌ترین طرح‌ بنر عید نوروز و طرح بنر آغاز سال نو را در زمینه‌ها و ابعاد مختلف طراحی کرده و در اختیار کاربران قرار دهیم.

بنر لایه باز نوروز، طرح بنر نوروز 1402، طرح بنر تبریک عید نوروز، طرح بنر نوروزی

ویژگی های طرح بنر سال نو

طرح لایه باز بنر نوروز شامل طرح بنر تبریک سال نو، بنر نوروز و تکریم شهدا، طرح بنر اطلاعیه سال تحویل در مزار شهدا، بنر خیرمقدم مسافران نوروزی، بنر اسکان نوروزی، بنر بازارچه نوروزی و بنر نوروز و فرج امام زمان (عج) می‌باشد که در ابعاد مختلف مانند: پلاکارد عید نوروز، استند عید نوروز و لمپوست عید نوروز طراحی می شود. طرح بنر سال نو در سطح شهر به صورت استندهای شهری، استرابورد، بیلبورد، پلاکارد و لمپوست به منظور اطلاع‌رسانی و تبریک سال نو نصب می‌گردد و تاثیر به‌سزایی در حفظ این سنت مهم و فرخنده دارد. انواع طرح بنر عید نوروز توسط طراحان طرح دات آی آر بصورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش در برنامه فتوشاپ طراحی شده و برای دانلود در سایت موجود است. طرح لایه باز سال نو با کیفیت بالا و با طراحی خاص به گونه ای طراحی شده است که از انواع تصویرسازی عید نوروز، تصویر سازی عمو نوروز، تصویرسازی هفت سین، تصویر و المان‌های مربوط به نوروز، تایپوگرافی های مربوط به نوروز از جمله؛ سال نو مبارک، نوروزتان مبارک، بهاران خجسته باد، یا مقلب القلوب و الابصار و ... استفاده شده است.

طرح بنر نوروز و امام زمان، بنر نوروز و شهدا، بنر تبریک نوروز 1402، بنر نوروز لایه باز

طرح لایه باز بنر عید نوروز

به تمام فایل‌های گرافیکی و طرح‌هایی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. در یک طرح لایه باز بنر عید نوروز طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌تواند هر تغییری مطابق با نیاز خود و یا سفارش مشتری مورد نظر بر روی طرح لایه باز اعمال نماید. به طور مثال می‌تواند تصاویر طرح‌، تصویرسازی‌ها، افکت‌ها، متن و یا هر المانی که در طرح نوروز استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف نموده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح اضافه کند.

بنر قابل ویرایش عید نوروز، فایل لایه باز عید نوروز، فایل لایه باز نوروز، دانلود بنر نوروز

مشخصات فنی طرح psd نوروز

Tarh.ir سعی دارد با رعایت اصول طراحی و استانداردهای چاپ طرح های با کیفیت و منحصر به فرد را به شما کاربران گرامی ارائه دهد. طرح های psd نوروز موجود در سایت دارای کیفیت استاندارد، رزولوشن و dpi مناسب هستند و قابلیت چاپ لارج فرمت دارند. از دیگر مزیت های طرح های گرافیکی نوروز میتوان به تایپوگرافی، نقاشی دیجیتال و تصویرسازی منحصر به فرد آن اشاره کرد که به صورت اختصاصی توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است، همچنین برای بسیاری از طرح ها عکاسی نیز به صورت اختصاصی انجام میگیرد.