طرح بنر عید نوروز

 طرح بنر عید نوروز

نوروز از دو کلمه نو و روز تشکیل شده است و به معنی روز جدید می‌باشد. عید نوروز که بزرگترین جشن ملّی ایرانیان است و به عنوان جشن سال نو ایرانی شناخته می‌شود، از روز اول فروردین آغاز می‌گردد. این جشن بزرگ باستانی از 4000 سال گذشته تاکنون پابرجا بوده است. فرارسیدن بهار سال باعث می‌گردد تمام اعضای خانواده دور سفره هفت سین جمع شوند و منتظر تحویل سال بمانند. اهمیت عید نوروز و آغاز سال نو موجب می‌شود که برای این مناسبت، بنر نوروز، پوستر نوروز، تی شرت نوروز، کارت‌پستال نوروز و ماگ نوروز طراحی و چاپ شود. تیم طرح دات آی آر نگاه ویژه‌ای به این مناسبت مهم داشته و هرساله سعی نموده‌ایم جدید‌ترین طرح‌های لایه باز نوروز و آغاز سال نو را در زمینه‌ها و ابعاد مختلف طراحی کرده و در اختیار کاربران قرار دهیم. طرح لایه باز بنر عید نوروز و بنر سال نو شامل طرح بنر تبریک سال نو، پوستر عید نوروز، بنر نوروز و تکریم شهدا، طرح بنر اطلاعیه سال تحویل در مزار شهدا، بنر خیرمقدم مسافران نوروزی، بنر نوروز و فرج امام زمان (عج)  می‌باشد که در ابعاد مختلف مثل پلاکارد عید نوروز، پوستر نوروز، استند نوروز، بیلبورد عید نوروز و ... ارئه شده است. طرح‌های لایه باز عید نوروز شامل موارد مختلف دیگری از جمله طرح تیشرت نوروز، طرح ماگ و لیوان نوروز، طرح بنر شعار سال و طرح کارت پستال عید نوروز می‌باشد.

ویژگی های طرح پوستر نوروز و بنر سال نو

طرح لایه باز نوروز ایرانی با کیفیت بالا طراحی شده و شامل تایپوگرافی نوروز، تایپوگرافی بهار، تصویرسازی نوروز و هفت سین، تصویر سفره هفت سین، المان‌های مربوط به نوروز و تایپوگرافی و خوشنویسی عید نوروز هستند. پوستر نوروز و بنر سال نو در سطح شهر، استندهای شهری، استرابورد، بیلبورد، پلاکارد و لمپوست به منظور اطلاع‌رسانی و تبریک سال نو نصب می‌گردد و تاثیر به‌سزایی در حفظ این سنت مهم و فرخنده دارد. انواع طرح بنر و پوستر عید نوروز توسط طراحان طرح دات آی آر بصورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش در برنامه فتوشاپ طراحی شده و برای دانلود در سایت موجود است.

طرح لایه باز عید نوروز

به تمام فایل‌های گرافیکی و طرح‌هایی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. در یک طرح لایه باز نوروز طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌تواند هر تغییری مطابق با نیاز خود و یا سفارش مشتری مورد نظر بر روی طرح لایه باز اعمال نماید. به طور مثال می‌تواند تصاویر طرح‌، تصویرسازی‌ها، افکت‌ها، متن و یا هر المانی که در طرح لایه باز بنر عید نوروز استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف نموده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح اضافه کند.

طرح دات آی آر بهترین مرجعه ارائه دهنده طرح‌های لایه باز

سایت طرح دات آی آر توانسته است با کمک ده‌ها طراح حرفه‌ای، فایل‌های لایه باز زیادی را برای شما آماده کند. اگر به قسمت طرح های لایه باز سایت مراجعه کنید موضوعات کامل و مختلفی را مشاهده خواهید کرد که تمامی سلیقه‌ها را پوشش خواهد داد.باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم ما در طرح دات آی آر سعی داریم بهترین کیفیت را برای شما آماده کنیم. همچنین تنوع طرح های لایه باز نوروز در طرح دات آی آر بسیار زیاد است که می‌توانید متناسب با سلیقه خود آن‌ها را دانلود کرده و از کارهای با کیفیت ما استفاده نمایید.