طرح لایه باز بنر خیرمقدم مکه

دانلود بنر مکه و مدینه

امروزه راه‌های بسیاری برای نشان دادن حس و حال خود از یک اتفاق خوب و خوش آمد گویی بوجود آمده است. طراحی بنرهای زیارتی مانند بنر مکه، بنر کربلا، بنر سوریه و ....برای بزرگداشت و خوش آمدگویی به شخص یا اشخاصی که از سفر زیارتی بازگشته‌اند استفاده می‌شود. طرح بنر بازگشت از مکه و مدینه از نمونه این طراحی‌ها بر اساس اصول گرافیکی می‌باشد. طرح دات آی آر با بهره‌گیری از اصول کاملا تخصصی و گرافیست‌های خلاق، نمونه بنر خام مکه و مدینه را به صورت طرح بنر خیر مقدم لایه باز مکه، در اختیار شما قرار داده است.

ویژگی طرح لایه باز بنر خیر مقدم مکه

نکته مهمی که در طرح بنر مکه لایه باز باید مورد توجه قرار گیرد این است که طراحی این نمونه بنرها  متن محور است و قالب اصلی بنر در همه انواع خوش آمد گویی یکسان می ‌اشد. طرح لایه باز بنر خیر مقدم مکه بیشتر در متن‌های خود متفاوت است و براساس  اینکه چه کسی از سفر بازگشته است این متون تغییر می‌کند. در طرح بنر خوش آمدگویی حجاج از ترکیب عکس و نوشته تشکیل شده است. در طرح این نوع بنرها از عکس کعبه (خانه خدا) و گنبد حرم حضرت محمد (ص) به عنوان پشت زمینه استفاده می شود و در بالا و یا گوشه اسم زائر در پایین و گوشه نام فرد یا افرادی که بنر خیر مقدم مکه را چاپ کرده‌اند، قرار می‌گیرد. 

طرح بنر مکه، بنر بازگشت حجاج، بنر لایه باز خیر مقدم مکه، بنر زیارت مکه، بنر حجاج، بنر خیرمقدم مکه، بنر خوش آمدگویی مکه، بنر بازگشت از حج، نمونه بنر حجاج