طرح بنر اطلاعیه محرم

- 487 فایل

طرح اطلاعیه دهه سوم محرم شامل خوشنویسی روضه خوانی دهه سوم محرم الحرام جهت چاپ بنر اطلاعیه دهه سوم محرم

طرح لایه باز

بنر اطلاعیه دهه سوم محرم

طرح اطلاع رسانی دهه سوم محرم شامل خوشنویسی کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا جهت چاپ بنر اطلاعیه محرم

طرح لایه باز

طرح اطلاع رسانی دهه سوم محرم

طرح اطلاعیه دهه سوم محرم شامل خوشنویسی روضه خوانی دهه سوم محرم جهت چاپ بنر اطلاعیه دهه سوم محرم

طرح لایه باز

طرح اطلاعیه دهه سوم محرم

بنر اعلامیه مراسم روضه خوانی محرم شامل خوشنویسی دهه سوم محرم الحرام جهت چاپ بنر اطلاعیه دهه سوم محرم

طرح لایه باز

بنر اعلامیه مراسم روضه خوانی محرم

بنر اطلاع رسانی دهه دوم محرم شامل خوشنویسی عزاداری دهه دوم محرم جهت چاپ بنر اطلاعیه دهه دوم محرم

طرح لایه باز

بنر اطلاع رسانی دهه دوم محرم

طرح لایه باز بنر اطلاعیه دهه دوم محرم شامل خوشنویسی حسین جهت چاپ بنر اطلاع رسانی دهه دوم محرم

طرح لایه باز

طرح لایه باز بنر اطلاعیه دهه دوم محرم

طرح پست و استوری اینستاگرام آزادی زندانیان جهت استفاده برای استوری و پست آزاد سازی زندانیان

طرح لایه باز

طرح پست و استوری اینستاگرام آزادی زندانیان

بنر اطلاع رسانی مراسم شام غریبان شامل تایپوگرافی شام غریبان جهت چاپ بنر شام غریبان عاشورا

طرح لایه باز

طرح اطلاعیه شام غریبان عاشورا

بنر اعلامیه مراسم شام غریبان شامل تایپوگرافی تایپوگرافی امان از دل زینب جهت چاپ بنر شام غریبان عاشورا

طرح لایه باز

بنر اعلامیه مراسم شام غریبان

بنر اطلاع رسانی مراسم شام غریبان شامل تایپوگرافی یا حسین شهید جهت چاپ بنر شام غریبان عاشورا

طرح لایه باز

بنر اطلاع رسانی مراسم شام غریبان

بنر اعلامیه نماز عاشورا شامل خوشنویسی نماز ظهر عاشورا جهت چاپ بنر اطلاعیه نماز عاشورا

طرح لایه باز

بنر اعلامیه نماز عاشورا

بنر اطلاعیه شام غریبان لایه باز شامل تایپوگرافی شام غریبان جهت چاپ بنر شام غریبان عاشورا

طرح لایه باز

دانلود بنر اعلامیه شام غریبان

بنر خام شام غریبان شامل تایپوگرافی شام غریبان جهت چاپ بنر شام غریبان عاشورا

طرح لایه باز

بنر خام شام غریبان

بنر اطلاعیه شام غریبان لایه باز شامل تایپوگرافی شام غریبان جهت چاپ بنر شام غریبان عاشورا

طرح لایه باز

بنر اطلاعیه شام غریبان لایه باز

بنر اطلاع رسانی نماز عاشورا لایه باز شامل خوشنویسی نماز ظهر عاشورا جهت چاپ بنر اطلاعیه نماز عاشورا

طرح لایه باز

بنر اطلاع رسانی نماز عاشورا لایه باز

طرح اطلاعیه نماز ظهر عاشورا شامل خوشنویسی نماز ظهر عاشورا جهت چاپ بنر اطلاع رسانی نماز ظهر عاشورا

طرح لایه باز

طرح اطلاعیه نماز ظهر عاشورا

طرح لایه باز اطلاعیه مراسم خیمه سوزان شامل تصویر آتش و خیمه جهت چاپ بنر خیمه سوزان عاشورا

طرح لایه باز

طرح لایه باز اطلاعیه مراسم خیمه سوزان

دانلود بنر اطلاعیه خیمه سوزان شامل وکتور آتش و خیمه جهت چاپ بنر خیمه سوزان عاشورا

طرح لایه باز

دانلود بنر اطلاعیه خیمه سوزان

بیلبورد اطلاعیه مراسم گلریزان محرم جهت چاپ بنر اطلاعیه جشن گلریزان آزادی زندانیان در ماه محرم

طرح لایه باز

بیلبورد اطلاعیه مراسم گلریزان محرم

بیلبورد آزادسازی زندانیان در محرم جهت چاپ بنر اطلاعیه جشن گلریزان آزادی زندانیان در ماه محرم

طرح لایه باز

بیلبورد آزادسازی زندانیان در محرم

طرح بنر اطلاعیه محرم

طرح بنر اطلاعیه محرم

ماه محرم برای تمام مسلمانان به خصوص شیعیان دارای اهمیت بسیار زیادی است. تجمع های مسلمانان در این ماه برای برگزاری آیین مذهبی و عزاداری نشان دهنده این اهمیت است. در این ماه با به شهادت رسیدن اما حسین (ع) و اهل بیت آن حضرت، قرن هاست که شاهد سوگواری هستیم. زمانی که یک آیین مذهبی بزرگ و با جمعیت بسیار در سطح کشور همه ساله برگزار می‌شود، می‌توان برای موارد مختلفی از جمله تبلیغات، فرهنگ‌سازی و…. از آن بهره برداری شود. برای دعوت از عموم مردم برای شرکت در مراسم  محرم و مجالس عزاداری و سوگواری امام حسین و یارانش غالباً از پوستر و بنر اعلامیه محرم در سطح شهر استفاده می‌شود. طرح دات آی آر با کمک طراحان هر ساله جدیدترین طرح لایه باز اطلاعیه محرم و پوستر اطلاع رسانی محرم شامل طرح اطلاع رسانی زمان و مکان برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین را طراحی و به سایت اضافه می‌کند. شما کاربران عزیز می‌توانید طرح اطلاعیه خام محرم را که به‌صورت لایه باز روی سایت قرار گرفته است مطابق نیاز خود دانلود و جهت چاپ استفاده نمایید.د.

اطلاعیه خام محرم، طرح اطلاعیه محرم، پوستر اطلاعیه محرم، اعلامیه مراسم محرم، بنر اطلاعیه دهه اول محرم، بنر اطلاعیه دهه دوم محرم، پوستر اعلامیه محرم

ویژگی های طرح لایه باز اطلاعیه محرم

بنر اطلاع رسانی مجالس محرم در سطح شهر و استند های شهری نصب می شود و تاثیر به سزایی در گرامیداشت این مناسبت مهم و برپایی مراسم عزاداری ابا عبدالله دارد. انواع طرح لایه باز اطلاع رسانی محرم و عزاداری امام حسین توسط طراحان متخصص طرح دات آی آر بصورت کاملا لایه باز طراحی و برای دانلود در سایت موجود می باشد. در طرح لایه باز بنر و پوستر اطلاعیه محرم طراح به تمام قسمت های طرح دسترسی داشته و می تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می تواند نام مداح و سخنران، زمان و مکان، سایز بنر و دیگر مشخصات را به راحتی مطابق سلیقه خود تغییر دهد.

پوستر لایه باز اطلاع رسانی مراسم محرم، اطلاعیه لایه باز محرم، طرح لایه باز اطلاع رسانی محرم، اطلاعیه محرم لایه باز، لایه باز اطلاعیه محرم، اعلامیه لایه باز محرم، فایل لایه باز اطلاعیه محرم

انواع بنر اطلاع رسانی محرم

بنر اطلاعیه روضه محرم

روضه‌خوانی، بیان وقایع عاشورا همراه با غم و اندوه است که ذکر مصیبت سید الشهدا هم خوانده می‌شود و معمولاً همراه با مرثیه‌خوانی و اشک ریختن برای امام حسین و یاران اوست. این طرحها شامل بنر اعلامیه روضه محرم، طرح بنر اطلاع رسانی روضه محرم، طرح لایه باز بنر اطلاعیه عزاداری و روضه شهادت امام حسین و پوستر اطلاع رسانی روضه مجالس عزاداری می‌باشد.

بنر اطلاعیه سینه زنی محرم

متداول‌ترین گونه عزاداری مذهبی شیعیان در کشورهای مختلف سینه زنی است که در عزاداری محرم هم دیده می‌شود. سینه‌زنی، مکان خاصی ندارد و در همه مجالس عزاداری در مسجد، حسینیه و مراسم‌های خانگی انجام می‌شود. طرح بنر اطلاع رسانی مراسم سینه زنی و بنر اعلامیه سینه زنی از طرحهای پرکاربرد درماه محرم است.

بنر اطلاعیه تعزیه خوانی

تعزیه‌خوانی و شبیه‌خوانی، نمایشی است برای بازسازی وقایع کربلا که لباس‌های مخصوص و ابزار جنگی، در آن به کار گرفته می‌شود.تعزیه در کشورهای اسلامی و شیعی از جمله ایران، افغانستان، هند و پاکستان به شیوه‌های مختلف اجرا می‌شود. برای اطلاع رسانی مراسم تعزیه غالباً از بنر اطلاع رسانی تعزیه خوانی استفاده می‌شود و طرح دات آی آر سعی نموده جدیدترین و زیباترین طرح های بنر اطلاع رسانی مجالس تعزیه و تعزیه خوانی را هر ساله به سایت اضافه کند.

بنر اطلاعیه زنجیرزنی محرم

زنجیرزنی، از آیین‌های رایج عزاداری شیعیان است که به صورت گروهی و در قالب چند ستون موازی و با فاصله برگزار می‌شود. زنجیرزنی آیینی است که بیشتر در دهه اول محرم و دهه آخر صفر در کشورهای ایران، عراق، لبنان، پاکستان و هند دیده می‌شود. زنجیر، متشکل از چند رشته زنجیر کوتاه طلایی یا نقره‌ای رنگ است که یک سر آن‌ها به دسته‌ای متصل شده و سر دیگر به چند شاخه تقسیم می‌شود. زنجیرزنان، زنجیر را به صورت هماهنگ و با ریتمی مشخص، بالا می‌برند و بر کتف و پشت و گاه بر سر خود می‌زنند. طرح بنر اطلاع رسانی مراسم زنجیرزنی و علم گردانی از دیگر طرح‌های پرکاربرد این ایام است.

بنر اطلاعیه نخل برداری و نخل گردانی

نخل‌گردانی از آیین‌های عزاداری در روز عاشورا است که عده‌ای از مردان جوان و نیرومند، نخل سیاه‌پوش آذین‌بسته را با آدابی خاص در مسیر مشخصی می‌گردانند. برای دعوت از مردم برای شرکت در مراسم نخل گردانی و نخل برداری از بنر اطلاع رسانی نخل گردانی و نخل برداری استفاده می شود.

بنر اطلاعیه دهه اول، دوم و سوم محرم

غالب مراسم و عزاداری‌های ماه محرم در دهه اول محرم و در مکان‌های مختلف مذهبی مانند حسینیه‌ها مساجد، امام‌زاده و حتی در کوچه و خیابان به صورت مراسمات محلی برگزار می‌شود. برای دعوت و اطلاع‌رسانی مردم جهت شرکت در مراسمات عزاداری دهه اول محرم از بنر اطلاع رسانی دهه اول محرم استفاده می‌شود. بنر اطلاعیه دهه اول محرم معمولا برای محله‌های مختلف نیز متفاوت است. بنر دهه دوم و سوم محرم معمولا مربوط به مراسم روضه و سخنرانی می‎باشد که در طرح بنرهای اطلاع رسانی دهه دوم و سوم محرم معمولا نام سخنرانان نیز ذکر می‌شود.

بنر اطلاعیه مراسم شام غریبان

شام غریبان، به غروب آفتاب روز عاشورا و سوگواری این شب گفته می‌شود. معمولا پس از غروب آفتاب روز عاشورا مراسمی تحت عنوان شام غریبان برگزار می‌شود که نوحه‌های این مراسم یادآور آوارگی اهل بیت امام حسین(ع) و اسیران و کودکان بازمانده از واقعه کربلا است که در غروب عاشورا، بی‌پناه در تاریکی شب، در بیابان کربلا به سر می‌بردند. همچنین بعضی رسوم خاص، مانند روشن‌کردن شمع یا نشستن در تاریکی برگزار می‌شود که باعث تفاوت عزاداری این شب با دیگر شب‌های محرم می‌شود. برای دعوت از مردم برای شرکت در مراسم شام غریبان از بنر اطلاع رسانی شام غریبان استفاده می‌شود. طرح بنر شام غریبان یادآور آوارگی و اسارت اهل بیت امام حسین (ع) است.