طرح تیشرت روز مادر

- 19 فایل
  • مرتب سازی بر اساس:
  • جدیدترین پربازدیدترین بیشترین دانلود
 • وضعیت دانلود
 • نوع دانلود
 • نوع فایل
 • فرمت
 • مد
 • رزولوشن
 • ابعاد

طرح تیشرت روز مادر

مادر در تمام اقلیم‌ها و تمدن‌ها از جایگاه والایی برخوردار است. مادر نه تنها می‌تواند نقش سازنده‌ای در پرورش و تربیت کودک خود داشته باشد بلکه در پرورش و رشد فرهنگ جامعه نیز تاثیر گذار است؛ زیرا همان فرزند قرار است به همراه فرزندان دیگر با حضورشان آن جامعه را ساخته و رونق دهند. در ایران نیز برای گرامی شمردن جایگاه مادر و قدر دانی از این مقام، روز ولادت حضرت فاطمه‌ی زهرا (س) را به عنوان نماد یک مادر مطهر و زن فداکار “روز مادر” نام گذاری کرده‌اند . نام‌گذاری روز مادر این فرصت را فراهم آورده تا از زحمات مادران با هدیه‌ای هرچند کوچک به قدردانی کنیم. یکی از چیزهای کوچک اما ارزشمندی که در این روز می‌توان هدیه داد تیشرت طرح روز مادر است. در سایت طرح دات آی آر می‌توانید طرح تیشرت روز مادر مورد نظر خود را برای روز مادر انتخاب، دانلود و آماده چاپ کنید.

طرح تیشرت روز زن، دانلود طرح تیشرت روز مادر، فایل تیشرت روز مادر، طرح خام تیشرت روز مادر، طرح تی شرت مادر

طرح تی شرت روز مادر و ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س)

ما در طرح دات آی آر، انواع طرح تی شرت روز مادر و ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) را با استفاده از المان‌ها، تصویرسازی و تایپوگرافی مختلف طراحی کرده‌ایم تا کاربران بتوانند متناسب با سلیقه خودشان از میان طرح‌های تی شرت ولادت حضرت فاطمه و روز مادر طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایند. این تی شرت ها به نحوی طراحی شده اند تا باعث خاطره ساز کردن و زنده نگاه داشتن این سنت زیبا شوند. در انتخاب تیشرت چاپی باید به نکاتی توجه کرد از جمله کیفیت پارچه تی شرت و طراحی روی تیشرت. اغلب جهت چاپ تیشرت از سه نوع دستگاه استفاده می شود: دستگاه پرینت اسکرین، پرینتر مخصوص تیشرت و پرس حرارتی.

طرح تیشرت ولادت حضرت زهرا، طرح تیشرت ولادت حضرت فاطمه، طرح آماده تیشرت روز مادر، تیشرت لایه باز روز مادر

طرح لایه باز تیشرت روز مادر

به تمام طرح ها و فایل های گرافیکی که می توان هر نوع ویرایش و تغییری را روی آنها انجام داد، طرح لایه باز می گویند. در یک طرح لایه باز تیشرت روز مادر طراح به همه ی قسمتهای طرح لایه باز دسترسی داشته و می تواند تغییرات مورد نظر خود را اعمال و ذخیره نماید. بعنوان مثال تصاویر، متن ها، تایپوگرافیها، افکت ها و هر المانی که در طرح تیشرت روز مادر استفاده شده به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می تواند با توجه به سلیقه خود یا مشتری، طرح مورد نظر را سفارشی سازی کرده و یا می تواند قسمتی از طرح را حذف نموده و یا بخش های جدیدی را به طرح لایه باز اضافه نماید. طرح لایه باز تیشرت شب چله که معمولا فرمت آن .psd می باشد اختیارات زیادی را به کاربران می دهد. فرمت psd در نرم افزار فتوشاپ قابل مشاهده می باشد. پس از پایان طراحی، هنگامی که فایل را با فرمت پی اس دی ذخیره می کنید، امکان ویرایش مجدد و اعمال تغییرات را دارید. و با این قابلیت، بی شک طرح های لایه باز کمک بسیار بزرگی به طراحان می کنند. امروزه بسیاری از شرکتها و سازمانها و همچنین بسیاری از مشاغل جهت معرفی نمودن خدمات و محصولات خود از طرح تیشرت تبلیغاتی استفاده می نمایند.

طرح تیشرت مادر، طرح لایه باز تیشرت مادر، طرح تی شرت روز زن، تیشرت روز مادر لایه باز، تیشرت طرح مادر