طرح بنر ولادت امام سجاد

- 14 فایل
  • مرتب سازی بر اساس:
  • جدیدترین پربازدیدترین بیشترین دانلود
 • وضعیت دانلود
 • نوع دانلود
 • نوع فایل
 • فرمت
 • مد
 • رزولوشن
 • ابعاد

امام چهارم علی بن الحسین ملقب به «زین العابدین» و «سید السجادین» در پنجم شعبان سال ۳۸ هجری در مدینه به دنیا آمد. مادر گرامی ایشان شهربانو دختر یزدْگِرد (آخرین پادشاه ساسانی) است. امام سجاد (ع) دوران رشد خود را در عهد امامت امام مجتبی (ع) و پدر خود حسین بن علی (ع) سپری کرد. در کربلا حاضر شد، اما به دلیل بیماری نتوانست در جنگ شرکت کند. پس از آن قریب سی و چهار سال، یعنی تا سال 94 قمری، رهبری شیعه را بر عهده داشت. حضرت امام سجاد علیه السلام را می توان احیاگر فقه و علوم آل محمد صلی الله علیه وآله و زمینه ساز و در واقع بنیان گذار مراکز علمی و مکاتب فرهنگی و فکری شیعه دانست؛ مکاتب و مراکزی که توسط شاگرد و فرزندش، امام باقر علیه السلام گسترش یافته، علوم اهل بیت علیهم السلام را در جهان آن عصر، منتشر کردند. نشر صحیح احکام و حلال و حرام‌های الهی، بیان معارف الهی، تربیت شاگردان و نیروهای عالم و شایسته، درس صبر و تحمل و مدارا، بی اعتنایی به دنیا، توجه به خداوند و راز و نیاز با خداوند، بخشی از معارف معرفتی و فرهنگی امام سجاد علیه السلام بوده است. روز ولادت امام سجاد در کشور ما اهمیت ویژه‌ای دارد و در سراسر ایران در مساجد، حسینیه‌ها، سازمان‌ها و حتی خیابان‌ها مراسم جشن و بزرگداشت برگزار می‌شود و از بنر، پوستر، پلاکارد، بیلبورد، استند‌ در اغلب مکان‌ها برای تبریک، اطلاع‌رسانی و بزرگداشت این روز استفاده می‌شود. ما در طرح دات آی آر به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت امام سجاد (ع) انواع طرح بنر ولادت امام سجاد، طرح پوستر ولادت امام سجاد و بنر جایگاه جشن میلاد امام سجاد و ... را طراحی و ارائه نموده‌ایم.

طرح لایه باز ولادت امام سجاد

به تمام طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که می‌توان هرگونه ویرایشی را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز می‌گویند. در طرح لایه باز ولادت امام سجاد که می‌تواند شامل بنر، پوستر، استند، بیلبورد، پلاکارد باشد طراح به تمام قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی آن اعمال کند به عنوان مثال می‌تواند تصاویر، متن‌ها، افکت‌ها و هر المانی که در طرح لایه باز بنر میلاد امام سجاد استفاده شده را به راحتی تغییر دهد و با توجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی‌سازی کند و یا می‌تواند قسمتی از طرح را حذف کرده و یا بخش‌های جدیدی را به طرح اضافه کند.

انواع طرح لایه باز ولادت امام زین العابدین

طرح آماده بنر ولادت امام زین العابدین به صورت کاملا لایه باز طراحی شده است. انواع طرح لایه باز ولادت امام زین العابدین شامل بنر خام تبریک ولادت امام سجاد، بنر اطلاعیه جشن ولادت امام سجاد می‌باشد. یکی از طرح‌های پرکاربرد میلاد امام سجاد، بنر پشت منبری و بنر پشت مداح جشن ولادت امام سجاد می‌باشد که برای تزیین دکور مراسم میلاد امام سجاد در پشت سن و جایگاه سخنرانی جشن ولادت امام سجاد نصب می‌شود.

طرح پوستر ولادت امام سجاد

پوسترها کاغذهای چاپی هستند که معمولا یک صفحه خلاقانه برای جلب توجه دارند و در عین حال اطلاعات کمی را نیز ارائه می‌دهند. پوسترها در مناسبت‌های مختلف استفاده می‌شوند. روز ولادت امام سجاد یکی از روزهای اعیاد شعبانیه می‌باشد و در کشور ما اهمیت ویژه‌ای دارد. با فرارسیدن میلاد امام سجاد، انواع پوستر ولادت امام سجاد علیه السلام در حسینه، مساجد و مکان‌های عمومی شهر نصب می‌شود. طرح های پوستر میلاد امام سجاد همگی در هدف خود متقاعد کننده و چشم نواز هستند. طرح آماده پوستر ولادت امام سجاد به‌صورت کاملا لایه باز است و به عنوان پوستر خام ولادت امام سجاد نیز استفاده می‌شود. انواع طرح پوستر ولادت امام زین العابدین شامل پوستر تبریک ولادت امام سجاد و پوستر اطلاع رسانی ولادت امام سجاد می‌باشد. پوستر اطلاعیه میلاد امام سجاد می‌تواند در ابعاد کوچک مانند تراکت ولادت امام سجاد چاپ و جهت اطلاع رسانی مراسم جشن ولادت امام سجاد بین مردم پخش شود.

طرح دات آی آر بهترین مرجعه ارائه دهنده طرح‌های لایه باز

سایت طرح دات آی آر توانسته است با کمک ده‌ها طراح حرفه‌ای، فایل‌های لایه باز زیادی را برای شما آماده کند. اگر به قسمت طرح های لایه باز سایت مراجعه کنید موضوعات کامل و مختلفی را مشاهده خواهید کرد که تمامی سلیقه‌ها را پوشش خواهد داد. ما در طرح دات آی آر سعی داریم بهترین کیفیت را برای شما آماده کنیم. همچنین تنوع طرح‌های لایه باز میلاد امام سجاد در طرح دات آی آر بسیار زیاد است که می‌توانید متناسب با سلیقه خود آن‌ها را دانلود کرده و از کارهای با کیفیت ما استفاده نمایید.