- ضربدر طرح دات آی آر

پروژه افترافکت 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

- 15 فایل

حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. طرح دات آی آر به مناسبت حماسه 9 دی و روز بصیرت، پروژه آماده افترافکت حماسه 9 دی را روی سایت بارگزاری نموده‌است. افترافکت 9 دی ویژه دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت می‌باشدکه با بالاترین کیفیت به صورت فول اچ دی طراحی گردیده است و به راحتی با نرم افزار افترافکت قابل ویرایش می‌باشد.

تیزر 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

تیزر 9 دی خروجی پروژه افترافکت روز بصیرت است. پروژه آماده تیزر حماسه 9 دی (تیزر آماده روز بصیرت) معمولاً برای اطلاع رسانی راهپیمایی مردمی در این روز و نمایش باشکوه میثاق مردم با ولایت استفاده می‌شود. پروژه افترافکت تیزر دهه بصیرت، به‌صورت تیزر لایه باز 9 دی می‌باشد که امکان ویرایش لایه‌ها در آن وجود دارد و شما می‌توانید تصاویر خود را بارگذاری و متن‌ها را به سادگی ویرایش کنید و از ویدیویی که طبق نیاز خودتان آن را سفارشی‌سازی کرده‌اید، لذت ببرید.

کلیپ حماسه 9 دی

ویدیوی 9 دی یا همان کلیپ 9 دی روز بصیرت، خروجی پروژه افترافکت هفته بصیرت می‌باشد شما می‌توانید پس از دانلود پروژه افترافکت دهه بصیرت و اعمال تغییرات لازم، آن را به صورت کلیپ ذخیره نمایید و از این کلیپ برای آپارات، اینستاگرام، شبکه‌های اجتماعی و میان برنامه‌های تلویزیونی استفاده کنید.