تقویم چاپخانه و دفتر تایپ و تکثیر را می‌توان یک هدیه تبلیغاتی مهم دانست که صاحبان این نوع مشاغل می‌توانند به مشتریان خود هدیه دهند. این هدیه‌ها به منظور حک کردن برند در ذهن مشتریان داده می‌شوند و به همین دلیل از نظر طراحی باید به آنها توجه داشت. در دنیای مدرن طراحی تقویم اختصاصی نیز با تجهیزاتی چون پرینت عکس ممکن شده است اما در برخی مشاغل اکثر افراد مایلند تا از تقویم‌هایی با طرح لایه باز آماده استفاده کنند. طرح تقویم چاپخانه یا طرح تقویم دفتر تایپ و تکثیر باید پارامترهای مشخصی داشته باشند تا شما به اهداف تبلیغات خود برسید.

راهنمای طرح تقویم مربوط به چاپخانه

به احتمال زیاد شما نیز با نزدیک شدن سال نو قصد دارید برای چاپخانه و دفتر خودتان تقویم چاپ کنید. در تقویم دفترهای فنی تایپ و تکثیر بهتر است به عناصر مهم توجه داشته باشید تا بتوانید توجه مخاطبان خودتان را به برند خود جلب کنید.

عکس

یکی از مهم‌ترین پارامترها در طرح تقویم تک برگ دفتر تایپ و تکثیر باید به آن توجه داشت، وجود یک عکس متناسب با کسب‌وکار است. شما به کمک طرح لایه باز تقویم چاپخانه می‌توانید متناسب با آن عکس مناسبی انتخاب کنید. در طرح تقویم چاپ و تبلیغات می‌توان تصویری از یک پرینتر رنگی بزرگ، دستگاه‌های چاپ مدرن و ... استفاده نمود.

تعداد برگ

همه مشاغل این امکان را دارند که از تنوع این هدایا استفاده کنند و در دل مشتریان جا باز نمایند. به عنوان مثال تقویم تک برگ چاپخانه می‌تواند با نصب در یک جای ثابت همیشه در مقابل دید باشد که در این مورد باید عکس انتخاب شده کاملا ایده‌آل باشد. طرح تقویم دفتر تایپ و تکثیر و مشاغل دیگر از نظر قیمت و همچنین سرعت چاپ گزینه بهتری است و می‌توان آن را سفارش داد.

دیواری یا رومیزی

طرح تقویم چاپخانه را می‌توان در موارد مختلفی استفاده نمود که به سلیقه مشتری بستگی دارد. تقویم‌های دیواری از محبوب‌ترین تبلیغات هستند که کاربرد متفاوتی با نوع رومیزی دارند. تقویم دیواری چاپخانه را می‌توان در نقاط خاصی نصب کرد تا علاوه بر استفاده از اطلاعات آن، تبلیغ برند نیز انجام شود. شما نیز می‌توانید با سفارش تقویم دیواری دفتر تایپ و تکثیر از مزایای آن بهره‌مند شوید و در شهر خودتان یک برند معروف شوید.

رنگ پس زمینه

در طرح تقویم دفتر تایپ و تکثیر یکی از مهم‌ترین پارامترها رنگ پس زمینه است که باید به آن توجه کنید. رنگ پس زمینه تاثیر زیادی در توجه افراد به طرح دارد و افرادی که با روانشناسی رنگ آشنا هستند می‌توانند متناسب با کسب‌وکار رنگ مناسبی را انتخاب کنند. همچنین، در طرح تقویم لایه باز چاپخانه شما می‌توانید عناصر مختلفی را تغییر دهید و برخی از عناصر را به رنگ دلخواه خود درآورید.

دانلود طرح تقویم چاپخانه و طرح تقویم دفتر تایپ 1402

حتما شما نیز به دنبال طرح‌های جدیدی برای چاپ تقویم چاپخانه هستید و می‌خواهید از ایده‌های نو استفاده کنید. برای این منظور شما می‌توانید از محصولات سایت موارد دلخواه را انتخاب کنید. انواع طرح تقویم 1402 چاپخانه در طرح دات آی آر به آرشیو اضافه شده تا افراد بتوانند با خیالی آسوده آنها را انتخاب کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح‌های لایه‌باز تقویم دفتر فنی تایپ و تکثیر می‌توانید با ما در تماس باشید.