آخرین بازدیدها:
بنر همایش پیاده روی

طرح کارت دعوت شب یلدا

- 8 فایل
  • مرتب سازی بر اساس:
  • جدیدترین پربازدیدترین بیشترین دانلود
 • وضعیت دانلود
 • نوع دانلود
 • نوع فایل
 • فرمت
 • مد
 • رزولوشن
 • ابعاد

یلدا و جشن‌هایی که در این شب برگزار می‌شود، یک سنت باستانی است. جشن شب چله مراسمی آریایی است و ایرانیان آن را از 7 هزار سال پیش در ایران برگزار می‌کرده‌اند. برگزاری جشن یلدا و تدارک مهمانی شب چله معمولا توسط بزرگترهای فامیل انجام می‌شود و کوچکترها در این به منزل بزرگترها دعوت می‌شوند. دعوت از مهمانان در شب یلدا به صورت‌های مختلف از جمله حضوری، با تماس تلفنی انجام می‌شود. اما شما می‌توانید در دعوت از مهمانان خلاقیت به خرج دهید و از کارت دعوت شب یلدا استفاده کنید. میتوانید کارت دعوت‌‌های جشن یلدا را به صورت فیزیکی یا الکترونیکی برای مهمانان ارسال کنید ولی شک نکنید که وقتی دعوت نامه شب یلدا رابه دست مهمانتان میدهید تاثیر بهتری بر روی آن‌ها خواهد داشت.

طرح کارت دعوت برای جشن یلدا

کارت دعوت شب یلدا نماینده‌ی مهمانیتان پیش از شروعش است. پس برای کارت دعوت باید طرحی را انتخاب کنید که با سبک مهمانی شما مطابقت داشته باشد و دارای تم یلدایی نیز باشد. اگر به دنبال طرح‌های دعوتنامه یلدایی ساده و شیک هستید، میتوانید در اینترنت جستجو کنید به این منظور طرح دات آی آر انواع طرح دعوتنامه شب یلدا را طراحی و بر روی سایت قرار داده است. طرح کارت دعوت شب چله دارای تنوع بسیاری است که مهمترین آن شامل زیر است:

کارت دعوت شب یلدا کودکانه

در کارت دعوت کودکانه شب یلدا از تصاویر کارتنی و انیمیشنی برای طراحی استفاده شده است. همچنین متن دعوت با لحن کودکانه بیان شده است. طرح کارت دعوت شب یلدا کودکانه قابل ویرایش است و می‌توان نام کودک را در آن نیز تایپ کرد و سپس جهت چاپ آن اقدام نمود. دعوت نامه یلدایی کودکانه می‌تواند برای دعوت کودکان در جشن شب یلدا استفاده شود.

دعوت نامه شب یلدای رسمی

کارت دعوت یلدا رسمی برای دعوت رسمی به جشن یلدا به همکاران، مدیران و پدر و مادر مورد استفاده قرار می‌گیرید. در این نوع دعوت نامه از متن رسمی برای دعوت به مراسم شب یلدا استفاده می‌شود. همچنین تصاویر و المان‌های طرح به‌گونه ای انتخاب شده اند که حالت رسمی داشته باشند.

شما کاربران عزیز می‌توانید از بین طرح های متنوع دعوتنامه شب چله، طرح مورد نظر خود را انتخاب و جهت چاپ آن اقدام نمایید.

طرح دعوت نامه شب یلدا

طرح کارت دعوت شب یلدا معمولا بصورت 2لت طراحی می‌شود. در طراحی دعوتنامه جشن یلدا که گاها بصورت دو رو نیز طراحی می‌شود، در یک سمت از طرح و المان‌های یلدا و شب چله استفاده می‌شود و در لت داخلی متن کارت دعوت شب یلدا چاپ می‌گردد. طرح دعوت نامه شب یلدا بصورت لایه باز و با فرمت psd در سایت طرح دات آی آر بارگزاری شده است. شما کاربران عزیز می‌توانید پس از انتخاب و دانلود طرح دعوت نامه جشن یلدا آن را در نرم افزار فتوشاپ ویرایش نمایید.

دعوتنامه خام شب یلدا

دوعتانمه خام شب یلدا یک قالب آماده کارت دعوت شب یلدا است که به صورت لایه باز و نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. طرح خام کارت دعوت یلدایی با فرمت PSD ذخیره شده است. در کارت دعوت خام شب یلدا لایه‌ها گروه بندی شده و امکان دسترسی به لایه‌ها و قابلیت ویرایش آن برای همه کاربران فراهم شده است. در ادامه قابلیت‌های مهم طرح لایه باز کارت دعوت شب یلدا را مطرح می‌کنیم.

طرح لایه باز کارت دعوت شب یلدا

در طرح لایه باز کارت دعوت شب یلدا  از تایپوگرافی شب یلدا و شب چله و المان یلدا مانند انار، هندوانه، برف و آدم برفی و ... استفاده شده است. طرح لايه باز دعوت نامه شب یلدا ويژه چاپ افست طراحی شده است. با توجه به لایه باز بودن طرح کارت دعوت یلدایی می‌توانید آن را در نرم افزار فتوشاپ ویرایش نمایید. در طرح لایه باز دعوتنامه جشن یلدا، به راحتی میتوانید تصاویر و اجزا را از بکگراند جدا کنید.

دعوتنامه شب یلدا لایه باز

از مزیت‌های دعوتنامه شب یلدا لایه باز این است که نیاز به دانش تخصصی فتوشاپ، طراحی صفر تا صد و صرف زمان و هزینه زیادی ندارد. شما با استفاده از دعوت نامه لایه باز یلدایی به راحتی می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن یک کارت دعوت با کیفیت و مطابق سلیقه خود طراحی و چاپ نمایید