پروژه افترافکت سالروز آزادسازی خرمشهر

افترافکت آزادی خرمشهر

سوم خرداد 1361 در میان بهت و حیرت همگان، رزمندگان اسلام طی عملیات بیت‌المقدس خرمشهر را از نیروهای بعث صدام بازپس گرفتند. آزادسازی خرمشهر روند جنگ میان دو طرف را تغییر داد و موازنه قدرت به سمت جمهوری اسلامی صورتبندی جدیدی به خود گرفت. در سالروز فتح خرمشهر، هرساله از کارهای فرهنگی بسیاری مانند طراحی و نصب بنر و پوستر آزادسازی خرمشهر و یا ساخت و پخش تیزر آزادی خرمشهر و افترافکت فتح خرمشهر از طریق رسانه‌های مختلف بهره برده می‌شود. به دلیل اهمیت این روز ما نیز در طرح دات آی آر نگاه ویژه‌ای به آن داشته‌ایم و پروژه افترافکت آزادی خرمشهر را برای استفاده شما کاربران عزیز روی سایت قرار داده‌ایم. پروژه افترافکت خرمشهر به گونه‌ای است که می‌توانید آن را دانلود و متناسب با نیاز خود ویرایش نمایید. شما در پروژه افترافکت می‌توانید از هر فونت فارسی استفاده کنید. امکان ویرایش لوگو، متن و صوت، افکت‌های رنگ، ترانزیشن و ... وجود دارد.

تیزر آزادی خرمشهر

تیزر آزادی خرمشهر یک نمونه از پروژه افترافکت آزادی خرمشهر است. پروژه آماده تیزر فتح خرمشهر (تیزر آماده آزادی خرمشهر) معمولاً برای اطلاع رسانی سالروز آزادسازی خرمشهر و یادآوری این روز استفاده می‌شود. پروژه افترافکت تیزر آزادی خرمشهر، به‌صورت تیزر لایه باز آزادی خرمشهر می‌باشد که امکان ویرایش لایه‌ها در آن وجود دارد و شما می‌توانید تصاویر خود را بارگذاری و متن‌ها را به سادگی ویرایش کنید و از ویدیویی که طبق نیاز خودتان آن را سفارشی‌سازی کرده‌اید، لذت ببرید. در سایت طرح دات آی آر علاوه‌بر تیزر و کلیپ آزادی خرمشهر، انواع طرح بنر آزادی خرمشهر و قالب پست و استوری فتح خرمشهر نیز موجود می‌باشد.

کلیپ فتح خرمشهر

ویدیوی فتح خرمشهر یا همان کلیپ آزادی خرمشهر، خروجی پروژه افترافکت آزادسازی خرمشهر می‌باشد شما می‌توانید پس از دانلود پروژه افترافکت فتح خرمشهر و اعمال تغییرات لازم، آن را به صورت کلیپ ذخیره نمایید و از این کلیپ برای تبلیغات شهری, آپارات، اینستاگرام، شبکه‌های اجتماعی و میان برنامه‌های تلویزیونی استفاده کنید.

گیف فتح خرمشهر، گیف آزادی خرمشهر، گیف آزادسازی خرمشهر