- ضربدر طرح دات آی آر

چهارم شعبان، سال روز ولادت پرچم دار بزرگ کربلا، حضرت عباس بن علی علیه السلام است. عباس بن علی علیه السلام در سال 26 هجری قمری، در مدینه، دیده به جهان گشود. وی در دامان امیرالمؤمنین علی علیه السلام و مادر گرامی اش به گونه ای پرورش یافت که به مظهر غیرت، ایثار و شجاعت، بدل گشت. عباس بن علی علیه السلام در طول حیات خویش از محضر پدر و برادرانش، بیشترین بهره را برد و جامع فضایل نیکو گردید. آن بزرگوار آن چه را از محضر آن سه امام معصوم آموخته بود، در کربلا آشکار ساخت و حماسه ساز نام آور عاشورای حسینی شد. با توجه به اهمیت ولادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز ما در طرح دات آی آر نگاه ویژه ای به این مناسبت داشته و سعی کرده ایم هر ساله جدیدترین و با کیفیت ترین پروژه آماده افترافکت ولادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز را جهت ساخت کلیپ ولادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز طراحی و در اختیار کاربران قرار دهیم. پروژه آماده افتر افکت میلاد حضرت ابوالفضل العباس فایل های آماده ای هستند که توسط یک تیم حرفه‌ای ساخته شده است. در این دست فایل‌ها می‌توانید براحتی عکس و فیلم خود را جایگزین کنید و بدون داشتن تخصص حرفه‌ای، تیزرهای حرفه‌ای ولادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز را بسازید.

پروژه افترافکت میلاد حضرت عباس، پروژه آماده افترافکت ولادت حضرت عباس، پروژه اینستاگرام ولادت حضرت ابوالفضل، افترافکت اینستاگرام ولادت حضرت عباس

پروژه افترافکت روز جانباز

جانبازی نماد بزرگواری و دلاوری حضرت عباس (ع) در حادثه کربلا است. به پاس قدردانی از جانبازان دلاور کشورمان، روز چهارم شعبان در تقویم ایران به نام روز جانباز به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل (ع)، نامگذاری شده است. در این روز کلیپ روز جانباز از رسانه‌های مختلف پخش می‌شود. به منظور ساخت سریع و حرفه‌ای کلیپ و تیزر روز جانباز می‌توان از پروژه آماده افترافکت روز جانباز که توسط اشخاص حرفه‌ای ساخته شده استفاده کرد. طرح دات آی آر نیز انواع پروژه افتر افکت روز جانباز را توسط تیم متخصص طراحی و جهت استفاده شما کاربران عزیر بر روی سایت بارگذاری نموده است.

پروژه اینستاگرام روز جانباز، افترافکت اینستاگرام روز  جانباز، پروژه افترافکت اسلایدشو روز جانباز،

تیزر ولادت حضرت ابوالفضل العباس و تیزر روز جانباز

تیزر ولادت حضرت ابوالفضل و تیزر رو جانباز خروجی پروژه افترافکت ولادت حضرت عباس و روز جانباز است. پروژه آماده تیزر میلاد حضرت ابوالفضل معمولاً برای جشن و اطلاع رسانی این روز استفاده می‌شود. اما پروژه تیزر روز جانباز برای گرامیداشت جانبازان و اطلاعیه مراسم روز جانباز کاربرد دارد که معمولا به‌صورت اسلایدشو روز جانباز طراحی می‌شود. این نکته قابل توجه است که امکان ویرایش لایه‌ها در پروژه تیزر ولادت حضرت عباس و روز جانباز وجود دارد و شما می‌توانید تصاویر خود را بارگذاری و متن‌ها را به سادگی ویرایش کنید و از ویدیویی که طبق نیاز خودتان آن را سفارشی‌سازی کرده‌اید، لذت ببرید.

تیزر آماده روز جانباز, تیزر خام روز جانباز، پروژه آمده تیزر روز جانباز، تیزر استوری روز جانباز، تیزر استوری ولادت حضرت ابوالفضل، تیزر میلاد حضرت عباس

کلیپ میلاد حضرت ابوالفضل و کلیپ روز جانباز

کلیپ ولادت حضرت ابوالفضل و کلیپ روز جانباز، خروجی پروژه افترافکت میلاد حضرت عباس و روز جانباز می‌باشد شما می‌توانید پس از دانلود پروژه افترافکت میلاد حضرت ابوالفضل و روز جانباز و اعمال تغییرات لازم، آن را به صورت کلیپ ذخیره نمایید و از کلیپ ولادت حضرت عباس و کلیپ روز جانباز برای آپارات، اینستاگرام، شبکه‌های اجتماعی و میان برنامه‌های تلویزیونی استفاده کنید. ما همچنین در tarh.ir برای راحتی کاربران کلیپ های آماده روز جانباز را با قیمتی مناسب در دسترس کاربران سایت قرار داده‌ایم.

کلیپ استوری روز جانباز، کلیپ خام روز جانباز، کلیپ استوری ولادت احضرت ابوالفضل، کلیپ آماده ولادت حضرت عباس