تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 0147395
  • دسته بندی : آگهی ترحیم مادر
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : A3
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1402
  • حجم فایل : 32.3MB

برچسب ها:

آگهی ترحیم
طرح اعلامیه ترحیم مادر لایه باز شامل خوشنویسی هو الباقی جهت چاپ آگهی ترحیم مادر
افزودن به علاقه مندی ها

طرح اعلامیه ترحیم مادر لایه باز کد فایل 0147395

طرح اعلامیه ترحیم مادر لایه باز

طرح اعلامیه ترحیم مادر لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در فایل لایه باز اعلامیه ترحیم مادر از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح آگهی ترحیم مادر مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی آگهی ترحیم و ... رعایت گردیده است. طرح لایه باز آگهی فوت مادر شامل خوشنویسی هو الباقی، عکس گل و کادر اسلیمی می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در آگهی ترحیم لایه باز مادر قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان نمونه اعلامیه ترحیم مادر را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ اعلامیه ترحیم مادر و کاربرد آن

ابعاد فایل لایه باز آگهی ترحیم مادر در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای اعلامیه ترحیم مادر، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند بنر، کاغذ، گلاسه و ... را دارا می‌باشد. برای مثال آگهی ترحیم خام مادر در ابعاد A3 رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت در ابعاد بزرگتر مانند 2 در 3 متر و بدون افت کیفیت را دارا می‌باشد. به طور کلی، آگهی ترحیم به منظور اطلاع رسانی از فوت یک فرد و دعوت از دوستان و آشنایان به مراسم تشییع، چهلم و سالگرد متوفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.