تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 0296173
  • دسته بندی : بنر شهادت امام رضا (ع)
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 50-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 06 شهریور 1402
  • حجم فایل : 41.5MB
دانلود بنر جایگاه شهادت امام رضا شامل خوشنویسی یا علی بن موسی الرضا جهت چاپ بنر پشت منبری شهادت امام رضا
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بنر جایگاه شهادت امام رضا با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 0296173

دانلود بنر جایگاه شهادت امام رضا با قابلیت ویرایش المان ها

دانلود بنر جایگاه شهادت امام رضا با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در پشت منبری لایه باز شهادت امام رضا از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پشت منبری شهادت امام رضا شامل تایپوگرافی یا علی بن موسی الرضا و کادر اسلیمی می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر لایه باز شهادت امام رضا قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر جایگاه شهادت امام رضا لایه باز را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز پشت منبری شهادت امام رضا و کاربرد آن

طرح بنر پشت سن شهادت امام رضا اغلب در سایز 3 در 5 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر پشت مداح شهادت امام رضا و دهه آخر صفر، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 3 در 5 ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 10 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، بنر کتیبه پشت منبری شهادت امام رضا قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح بنر تسلیت شهادت علی بن موسی الرضا به عنوان یکی از انواع بنر شهادت امام رضا لایه باز، علاوه بر نصب در استندها و بیلبورد های شهری، بیشتر به منظور طراحی دکور سِن و جایگاه سخنرانی در همایش ها، سمینارها و مراسمات ملّی و همچنین در مراسمات مذهبی به منظور تزئین دکور و پشت منبری سخنران استفاده می شود. مخمل های مذهبی و چاپ مخمل این طرحها به منظور تزیین دکور مخمل در مراسمات مذهبی و هیئت ها کاربرد زیادی دارد.