مهرداد محمودی
طراح: مهرداد محمودی همه 5883 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 0493786
  • دسته بندی : بنر و تابلو نمایشگاه اتومبیل
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 300-120Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 02 شهریور 1402
  • حجم فایل : 34.5MB
دانلود بنر نمایشگاه اتومبیل لایه باز شامل عکس ماشین جهت چاپ بنر و تابلو نمایشگاه خودرو
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بنر نمایشگاه اتومبیل لایه باز کد فایل 0493786

دانلود بنر نمایشگاه اتومبیل لایه باز

دانلود بنر نمایشگاه اتومبیل لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر نمایشگاه ماشین از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح بنر مشاغل مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تابلو مشاغل و ... رعایت گردیده است. بنر لایه باز نمایشگاه اتومبیل شامل عکس ماشین می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در دانلود طرح بنگاه ماشین قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح بنر تبلیغاتی نمایشگاه ماشین را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح تابلو گالری اتومبیل را به طرح تابلوی شغل موردنظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل‌چاپ تابلو لایه باز نمایشگاه ماشین و کاربرد آن

ابعاد بنر نمایشگاه ماشین های خارجی در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح نمایشگاه اتومبیل، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می‌باشد. برای مثال بنر خام نمایشگاه ماشین در ابعاد 300 در 120 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 9 در 3 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگ‌تر نیز درصورتی‌که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. بنر لایه باز مشاغل علاوه بر استفاده به‌عنوان تابلو در سر درب مغازه‌ها و اماکن تجاری، به‌منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب‌وکارها و مغازه‌ها قابل‌استفاده و نصب می‌باشد.