تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
طرح لایه باز لیبل برش خاص عطاری شامل عکس ادویه جهت چاپ لیبل گیاهان دارویی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز لیبل برش خاص عطاری با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 0579381

طرح لایه باز لیبل برش خاص عطاری با قابلیت ویرایش المان ها

طرح لایه باز لیبل برش خاص عطاری با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ و فایل برش کار با پسوند eps به صورت مجزا در کنار فایل قرار داده شده است که با استفاده از نرم افزارهای ایلوستریتور و کرل قاب باز کردن و استفاده میباشد. تمامی طرح های لیبل محصول به‌صورت لایه باز و قابل ویرایش توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. طرح لیبل برش خاص عطاری از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح برچسب برش خاص عطاری و دارو گیاهی مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی لیبل محصول و ... رعایت گردیده است. لیبل قالب دار عطاری شامل عکس ادویه می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح برچسب برش خاص قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان لیبل برش خاص گیاهان دارویی را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح لیبل گیاهان دارویی را به طرح لیبل کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لیبل برش خاص عطاری و کاربرد آن

ابعاد طرح لیبل برشی عطاری در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح برچسب محصول، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه را دارا می‌باشد.لیبل برش خاص عطاری یا برچسب برش خاص گیاهان دارویی قابلیت چاپ افست و چاپ دیجیتال روی انواع جنس لیبل مانند لیبل معمولی، کاغذی، ژله ای، گچی، استیکر و برچسب را دارد. همچنین می‌توان از طرح های لیبل جهت چاپ اتیکت، کارت آویز و ... نیز استفاده کرد. لیبل محصول، برچسب یا استیکری است که روی محصولات یا بسته‌بندی‌ها قرار می‌گیرد و اطلاعات مختلفی از جمله نام و برند محصول را دربارهٔ محصول ارائه می‌دهد. به طور کلی، لیبل محصول به عنوان یک ابزار ارتباطی بین تولیدکننده و مصرف‌کننده عمل می‌کند و اهمیت زیادی در جلب توجه مصرف‌کنندگان، ارائه اطلاعات دقیق و حفظ ایمنی و قانونیت محصول دارد.