سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 0614527
  • دسته بندی : بنر انتخابات ریاست جمهوری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 300-100Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 43.1MB

برچسب ها:

انتخابات
طرح لایه باز پلاکارد انتخابات ریاست جمهوری جهت چاپ بنر تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز پلاکارد انتخابات ریاست جمهوری با عکس دکتر مسعود پزشکیان کد فایل 0614527

طرح لایه باز پلاکارد انتخابات ریاست جمهوری با عکس دکتر مسعود پزشکیان

طرح لایه باز پلاکارد انتخابات ریاست جمهوری با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز پلاکارد انتخاباتی مسعود پزشکیان از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پلاکارد دکتر مسعود پزشکیان شامل عکس دکتر پزشکیان و متن معرفی نامزد انتخابات ریاست جمهوری و عکس پرچم ایران می‌باشد. المان های استفاده شده در طرح پلاکارد کاندید انتخابات دکتر مسعود پزشکیان قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان پلاکارد تبلیغاتی مسعود پزشکیان را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بنر و پلاکارد انتخابات دکتر مسعود پزشکیان و کاربرد آن

ابعاد طرح پلاکارد خام انتخابات مسعود پزشکیان در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر ستاد مردمی مسعود پزشکیان را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال پلاکارد سعید مسعود پزشکیان علاوه بر چاپ به صورت پلاکارد لایه باز تبلیغ کاندیدای انتخابات، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید.طرح پلاکارد تبلیغاتی دکتر مسعود پزشکیان به عنوان استند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بنر تبلیغ کاندید انتخابات، عکس کاندید انتخابات، پلاکارد تبلیغاتی با عکس نامزدهای انتخاباتی در حوزه های انتخاباتی، اماکن اداری، عمومی و سطح شهر نصب می‌گردد.