مهدی صدیق پور
طراح: مهدی صدیق پور همه 17 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 0642359
  • دسته بندی : بنر روز جهاد کشاورزی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 24.2MB
طرح لایه باز پوستر روز جهاد کشاورزی جهت چاپ بنر و پوستر روز جهاد کشاورزی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز پوستر روز جهاد کشاورزی با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 0642359

طرح لایه باز پوستر روز جهاد کشاورزی با قابلیت ویرایش المان ها

طرح لایه باز پوستر روز جهاد کشاورزی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز روز جهاد کشاورزی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. پوستر خام روز جهاد کشاورزی شامل عکس زمین کشاورزی و تراکتور می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر روز جهاد کشاورزی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح روز جهاد کشاورزی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز روز جهاد کشاورزی و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر هفته جهاد کشاورزی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر هفته جهاد کشاورزی را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز جهاد کشاورزی در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر هفته جهاد کشاورزی به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.