تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 0643597
  • دسته بندی : اینستاگرام روز داروساز
  • فرمت فایل : psd
  • مد : RGB
  • ابعاد فایل : اینستاگرام
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 31 مرداد 1402
  • حجم فایل : 12.1MB

برچسب ها:

روز داروساز
طرح پست واستوری روز ملی داروساز جهت استفاده برای اینستاگرام روز داروساز و بزرگداشت زکریای رازی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پست واستوری روز ملی داروساز با عکس تقویم کد فایل 0643597

طرح پست واستوری روز ملی داروساز با عکس تقویم

طرح پست واستوری روز ملی داروساز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ در دو سایز استوری و پست اینستاگرام، به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی گردیده است. در طرح اینستاگرام روز ملی داروساز و بزرگداشت زکریای رازی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با ابعاد استاندارد شبکه های مجازی استفاده شده، همچنین نکات مهمی مانند حاشیه ها، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، عنوان، سایز و نوع فونت مناسب در طراحی اینستاگرام رعایت گردیده است. قالب پست و استوری اینستاگرام بزرگداشت زکریای رازی و روز داروسازی شامل عکس قرص، دارو و تقویم می باشد و المان های استفاده شده در طرح استوری روز داروساز قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان دانلود طرح اینستاگرام روز ملی داروساز را ویرایش و سفارشی سازی نمایید.

ویژگی طرح لایه باز اینستاگرام روز ملی داروسازی و کاربرد آن

مشخصات قالب اینستاگرام گرامیداشت روز زکریای رازی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استوری تبریک روز داروساز، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین استفاده در سایر شبکه های اجتماعی را دارا می باشد. از طرح های اینستاگرام میتوان جهت تبریک، تسلیت، تبلیغات کسب و کار، اطلاع رسانی رویدادها و مراسم های مختلف ملی و مذهبی استفاده کرد.