تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 0645789
  • دسته بندی : بنر هفته وقف
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 50-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 31 مرداد 1402
  • حجم فایل : 16.8MB

برچسب ها:

هفته وقف
بنر لایه باز هفته وقف جهت چاپ پوستر و بنر هفته وقف
افزودن به علاقه مندی ها

بنر لایه باز هفته وقف با خوشنویسی وقف کد فایل 0645789

بنر لایه باز هفته وقف با خوشنویسی وقف

بنر لایه باز هفته وقف با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز هفته وقف از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. پوستر هفته وقف لایه باز شامل متن تنها وقف است که می ماند می باشد که المان های استفاده شده در بنر هفته وقف قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح هفته وقف را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز هفته وقف و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر هفته وقف در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر روز وقف، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، فایل لایه باز هفته وقف را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح بنر هفته وقف در ابعاد 50 در 30 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 60 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 10 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر هفته وقف به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.