تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

  • کد فایل : 0764672
  • دسته بندی : بنر عید نوروز
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 300-100Cm
  • رزولوشن : 50dpi
  • تاریخ انتشار : 15 بهمن 1393
  • حجم فایل : 35.5mb

برچسب ها:

نوروز
رایگان
پلاکارد رایگان عید نوروز شامل تایپوگرافی یا مقلب القلوب و الابصار جهت چاپ بنر پلاکارد سال نو
افزودن به علاقه مندی ها

نمونه پلاکارد رایگان عید نوروز با تایپوگرافی یا مقلب القلوب والابصار کد فایل 0764672

نمونه پلاکارد رایگان عید نوروز با تایپوگرافی یا مقلب القلوب والابصار

پلاکارد رایگان عید نوروز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز نوروز از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر نوروز شامل تایپوگرافی یا مقلب القلوب و الابصار و سال نو مبارک، عکس هفت سین و پنجره می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز نوروز قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح نوروز را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ پلاکارد نوروز و کاربرد آن

طرح پلاکارد نوروز اغلب در سایز 1*3 و 1*2 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند 1*5 ، 1*4، بیلبورد شهری، بیلبورد پل عابر پیاده و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. برای مثال طرح لایه باز پلاکارد نوروز در ابعاد 300 در 100 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح پلاکارد سال نو قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر پلاکارد عید نوروز بیشتر در ورودی اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.