سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7587 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
دانلود بنر ثبت نام دانشجو شامل جدول رشته های دانشگاهی جهت چاپ بنر و پوستر ثبت نام دانشجویان
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بنر ثبت نام دانشجو با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 0865247

دانلود بنر ثبت نام دانشجو با قابلیت ویرایش المان ها

دانلود بنر ثبت نام دانشجو با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر ثبت نام دانشگاه از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در بنر لایه باز مشاغل مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تابلو مشاغل و ... رعایت گردیده است. طرح بنر دانشگاه شامل جدول رشته های دانشگاهی می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح لایه باز پوستر ثبت نام دانشگاه قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح بنر ثبت نام دانشجو بدون کنکور را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح پوستر مدارس و دانشگاه را به طرح پوستر شغل موردنظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل‌ چاپ پوستر ثبت نام دانشگاه و کاربرد آن

ابعاد بنر پذیرش دانشجو بدون کنکور در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح لایه باز دانشگاه، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می‌باشد. برای مثال بنر خام ثبت نام دانشجو در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگ‌تر نیز درصورتی‌که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. طرح بنر مشاغل علاوه بر استفاده به‌عنوان پوستر در سر درب مغازه‌ها و اماکن تجاری، به‌منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب‌وکارها و مغازه‌ها قابل‌استفاده و نصب می‌باشد.