محمدرضا ارجمند
طراح: محمدرضا ارجمند همه 3446 اثر طراح را اینجا ببینید
مهدی جهانبخش
خوشنویسی: مهدی جهانبخش همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 0938652
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 150-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 29 مرداد 1402
  • حجم فایل : 128MB

برچسب ها:

اربعین
بنر بیلبورد اربعین لایه باز شامل خوشنویسی حیاتنا الحسین جهت چاپ بیلبورد و بنر اربعین حسینی
افزودن به علاقه مندی ها

بنر بیلبورد اربعین لایه باز با خوشنویسی حیاتنا الحسین کد فایل 0938652

بنر بیلبورد اربعین لایه باز با خوشنویسی حیاتنا الحسین

بنر بیلبورد اربعین لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح بیلبورد لایه باز اربعین از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بیلبورد اربعین شامل خوشنویسی حیاتنا الحسین و عکس گل می باشد که المان های استفاده شده در بیلبورد لایه باز اربعین حسینی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان بنر لایه باز اربعین را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز بنر بیلبورد اربعین و کاربرد آن

بیلبورد خام اربعین اغلب در سایز 15 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر پل عابر اربعین، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 15 در 3 متر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 30 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح بیلبورد چهلم شهادت امام حسین و بنر اربعین حسینی قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح های بیلبورد اربعین که با عنوان بنر پل اربعین یا بنر پل هوایی اربعین نیز شناخته می شوند، با هدف نصب در بیلبورد شهری و بیلبورد پل های عابر پیاده به منظور تسلیت اربعین حسینی و اطلاع رسانی مراسم های عزاداری و روضه اربعین طراحی و چاپ می شوند.