تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان

برچسب ها:

لوازم ورزشی
طرح تابلو فروشگاه لوازم ورزشی شامل عکس وسایل ورزشی جهت چاپ بنر و تابلو کالای ورزشی و بنر تجهیزات ورزشی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح تابلو فروشگاه لوازم ورزشی کد فایل 1048563

طرح تابلو فروشگاه لوازم ورزشی

طرح تابلو فروشگاه لوازم ورزشی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح بنر تجهیزات ورزشی از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح بنر مشاغل مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تابلو مشاغل و ... رعایت گردیده است. طرح بنر کالای ورزشی شامل لوازم ورزشی می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تابلو لوازم ورزشی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح بنر تبلیغاتی کالای ورزشی را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح لایه باز تابلو لوازم ورزشی را به طرح تابلوی شغل موردنظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل‌چاپ تابلو کالای ورزشی و کاربرد آن

ابعاد بنر تجهیزات ورزشی در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح کالای ورزشی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می‌باشد. برای مثال بنر خام کالای ورزشی در ابعاد 300 در 120 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 9 در 3 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگ‌تر نیز درصورتی‌که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. طرح بنر لایه باز مشاغل علاوه بر استفاده به‌عنوان تابلو در سر درب مغازه‌ها و اماکن تجاری، به‌منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب‌وکارها و مغازه‌ها قابل‌استفاده و نصب می‌باشد.