حانیه کدخدایی
خوشنویسی: حانیه کدخدایی همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 1064952
  • دسته بندی : بنر اطلاع رسانی مجالس محرم
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 48.9MB
طرح پوستر اطلاعیه دهه اول محرم شامل خوشنویسی یا حسین مظلوم جهت چاپ بنر و پوستر اطلاع رسانی محرم
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پوستر اطلاعیه دهه اول محرم با تایپوگرافی مجلس عزای امام حسین کد فایل 1064952

طرح پوستر اطلاعیه دهه اول محرم با تایپوگرافی مجلس عزای امام حسین

طرح پوستر اطلاعیه دهه اول محرم با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز اطلاعیه محرم از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح اطلاعیه خام محرم شامل تایپوگرافی مجلس عزای امام حسین و کتیبه نواری محرم می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر اطلاع رسانی محرم قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح اعلامیه محرم را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز اطلاعیه محرم و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر اطلاعیه محرم در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای بنر لایه باز محرم، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح بنر اطلاعیه مراسم محرم را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح اعلامیه خام محرم در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر به صورت پوستر اطلاع رسانی محرم، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر اطلاعیه محرم لایه باز به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی جهت اطلاع رسانی مراسم عزاداری و روضه محرم نصب می گردد.