تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
استیکر لوازم آرایشی بهداشتی روی درب شیشه ای شامل عکس لوازم آرایش جهت چاپ استیکر لوازم آرایشی بهداشتی
افزودن به علاقه مندی ها

استیکر لوازم آرایشی بهداشتی روی درب شیشه ای کد فایل 1082534

استیکر لوازم آرایشی بهداشتی روی درب شیشه ای

استیکر لوازم آرایشی بهداشتی روی درب شیشه ای با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح استیکر تبلیغاتی لوازم آرایشی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده شده، همچنین نکات مهم در طرح لایه باز استیکر لوازم آرایشی مانند رنگ بندی، رعایت حاشیه، فاصله ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی استیکر و ... رعایت گردیده است. طرح برچسب روی شیشه لوازم آرایشی شامل عنوان لوازم آرایشی، عکس لوازم آرایش می باشد و المان های استفاده شده در طرح استیکر لوازم آرایشی بهداشتی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح برچسب دیواری لوازم آرایشی را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن ها می توانید طرح استیکر لوازم آرایشی و بهداشتی را به طرح استیکر شغل مورد نظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز استیکر لوازم آرایشی و کاربرد آن

ابعاد طرح برچسب شیشه لوازم آرایشی بهداشتی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استیکر فروشگاهی لوازم آرایشی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس، پلکسی، بک لایت، استیکر، مش و وینیل را دارا می باشد. با توجه به اینکه رزولوشن طرح استیکر شیشه لوازم آرایش زنانه 150 dpi می باشد، استیکر مغازه لوازم آرایشی قابلیت چاپ لارج فرمت تا دو برابر ابعاد درج شده را بدون افت کیفیت دارد. طرح های استیکر فروشگاهی جهت تبلیغات، برند سازی و به منظور زیباسازی دکور، ورودی فروشگاه و فضای داخلی کسب و کارها و مغازه ها قابل استفاده و نصب می باشد.