سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 1208347
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 90-200Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 29 مرداد 1402
  • حجم فایل : 102MB

برچسب ها:

اربعین
دانلود استند اربعین حسینی لایه باز شامل خوشنویسی السلام و علی ساکن کربلا جهت چاپ بنر تسلیت اربعین
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود استند اربعین حسینی لایه باز با خوشنویسی السلام علی ساکن کربلا کد فایل 1208347

دانلود استند اربعین حسینی لایه باز با خوشنویسی السلام علی ساکن کربلا

دانلود استند اربعین حسینی لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز استند اربعین از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر ایستاده تسلیت اربعین شامل خوشنویسی السلام و علی ساکن کربلا می باشد که المان های استفاده شده در بنر ایستاده اربعین حسینی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان بنر اربعین لایه باز را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ لمپوست و استند لایه باز اربعین و کاربرد آن

ابعاد بنر استند اربعین حسینی 0.9*2 متر با رزولوشن 72 dpi و ابعاد لمپوست اربعین 1*2 متر با رزولوشن 72 dpi می باشد.سایز استند و لمپوست به هم نزدیک بوده و می توان طرح های استند و لمپوست را به جای هم استفاده نمود. با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر استند 2 در 90، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 4 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح استند اربعین قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح های خام لمپوست اربعین با هدف تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی در خیابان ها و طرح های استند اربعین در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردند.